2021de-cigkofte-franchise-alinir-mi

2021’de Çiğ köfte Franchise Alınır mı?

Girişimciler her zaman çiğ köfte franchise avantajı sebebiyle bu iş koluna başvurmaktadır. Ancak 2020 senesinin tüm dünya ülkelerinde ekonomik olarak olumsuz bir hava yaratması girişimcilerin çekinmesine yol açmaktadır.


2020 senesinde olduğu gibi 2021 senesinde de sokak lezzetleri ve özellikle eve servis hizmetleri oldukça rağbet görmüştür. Bundan dolayı 2021 senesi kendi işinin patronu olmak isteyenler için en uygun senelerin başında geliyor.

2021 senesinde çiğ köfte franchise almak isteyenlerin ilk tercihi elbette Ziyafet Çiğköfte olmaktadır. Ziyafet Çiğköfte, tüm bayiliklerine aynı destek ve hizmeti sunan, kalite standartlarını her zaman koruyan markaların başında gelmektedir.

Bundan dolayı da bayileri ile beraber büyümektedir. Bayilikleri özellikle kısa sürede kar marjı elde etmesi sayesinde bayi sayısını arttırmakta ve konseptlerini de büyütmektedir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Kimlere Verilir?

Ziyafet Çiğföfte bayilikleri yalnızca Ziyafet tarafından belirlenen kriterleri karşılayan kişilere verilmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik vermeden önce kişinin devlete ya da bankalara yüklü borcu olmamasına dikkat etmektedir.

İcra takibinde olan kişilerin bayilik alması söz konusu olmamaktadır. Bunun yanı sıra özellikle Ziyafet Çiğköfte olarak bu markayı daha da ileriye taşıyabilecek kişilere bayilik verilmektedir.

Bu sebeple dolayısı ise yapılan kimlik incelemelerinde herhangi bir olumsuz durumun tespit edilmemesi gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte ismini hakkıyla devam ettirebilecek kişiler için bayiliklerini çok kolay vermekte ve tam destek sunmaktadır.

Bu hususların ötesinde, herhangi bir olumsuz durumda da gerekli önlemi almaktadır. Bu gibi durumlarda gerekli yaptırımlar ve uyarılar da Ziyafet Çiğköfte tarafından verilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Kazançlı mı?

En iyi çiğ köfte markası olarak kabul edilen Ziyafet Çiğköfte, en kazançlı iş kollarını girişimcilerine sunar. Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinden, isim ve marka bilinirliği sayesinde kısa sürede kazanç elde edilir.

Bayiliklerin kısa sürede kazanç elde etmesi için yüksek kar payını düşürecek davranışlarda bulunmaması ve Ziyafet Çiğköfte tarafından verilen eğitimlere uygun bir iş prensibi geliştirmesi yeterlidir. Ziyafet Çiğköfte bu işi yaparken kazancının en üst seviyede tutabilmesi için tüm bayiliklerine kazanç sisteminin eğitimini vermektedir.