acinin-en-karli-ziyafeti-ziyafet-cigkofte

Acının En Karlı Ziyafeti, Ziyafet Çiğköfte

Ziyafet Çiğköfte, acının en has halini çiğ köftelerinde sizlerle buluşturmaktadır. Çiğ köfteye lezzetini veren bazı temel ve geleneksel unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların başında kaliteli acı kullanımı gelir.


Organik, doğal ve tamamen yöresel bir acı içinde birçok vitamini de barındırmaktadır. Bu gibi unsurlar acının en lezzetli halini sizlere sunar. Acının en lezzetli hali de elbette Ziyafet Çiğköfte olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte, oldukça küçük maliyetler ile yüksek kazanç getirisi sunan bir iş koludur. Farklı konseptler ile çiğ köftenin en lezzetli halini Ziyafet’te bulabilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte ve Franchising Şartları Nelerdir?

Ziyafet Çiğköfte, düşük maliyetler ile yüksek bir kazanç kapısı olmasıyla ön plana çıkan markaların başında gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunmaktadır.

Genel olarak Ziyafet Çiğköfte en iyi çiğ köfte markalarından biri olarak hizmet vermektedir. Sipariş vermek isteyen ya da canı çiğ köfte çeken herkes en yakın çiğ köfteci için Ziyafet’e gidebilir. 700’den fazla çalışma noktalarımız ile Türkiye’nin her bir yanına ulaşabilmektedir.

Bu özellikleri sayesinde Ziyafet Çiğköfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde artırarak önemli bir başarı elde etmiştir. Bu özelliğiyle de günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı markalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Eylül ayının 2019 senesinde Türkiye de 68 ilde toplamda 700 çalışma noktası ile çiğ köfte sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olma unvanını da almıştır. Ziyafet Çiğköfte, bayiliklerine ve girişimcilerine tam destek vererek tüm Ziyafet ailesinin beraber büyümesi için çalışmaktadır.

Yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli sunarak kısa sürede avantaj elde etmenizi sağlar.  Çiğköfte stand fiyatları bakımından da en uygun seçenekler arasında yer almaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Karlı mı?

Ziyafet Çiğköfte bayilikleri oldukça karlıdır. 19.900 TL gibi düşük bir maliyet ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Elbette ödenecek maliyetler Ziyafet Çiğköfte konseptine ve işletmeyi açmayı hedeflediğiniz lokasyona göre değişebilmektedir.

Bu gibi detaylar hakkında en sağlıklı ve net bilgiyi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ziyafet Çiğköfte bayiliği için yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden form doldurarak başvuru yapmak olacaktır.

Başvuru koşullarını karşılayan girişimcilerimiz ile kısa sürede irtibata geçerek süreçlerimizi başlatmaktayız. Ziyafet Çiğköfte ailesini sizlerle büyütmekten mutluluk duyarız.