ADANA ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Türkiye’nin Birçok bölgesinde hizmet veren Ziyafet çiğ köfte Adana’da bu hizmetlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bulunduğu her bölgede birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlayan şirketimiz, Adana çiğköfte bayiliği açarak bu bölgede birçok girişimciye iş imkanı sunmaktadır.

Yöresel lezzetleri en hijyenik şekilde halk ile buluşturan Ziyafet çiğköfte bu anlamda en çok tercih edilen Çiğ köfte markaları arasındadır. Bölgede yapacağımız çalışmalar Adana’da birçok kişiye iş imkanı sunarken birçok girişimcinin kârlı yatırım yapmasını sağlayacaktır.

Yöresel lezzetleri bu bölge insanı ile buluşturmak en büyük amaçlarımız arasındadır. Bununla beraber Adana çiğköfte bayiliği açmak maliyet açısından oldukça uygundur. Bu bölgede birçok kişi şirketimizin bu yatırımı sayesinde oldukça mutlu olacaktır.

Adana’da yapılacak çalışmalar ile firmamızın birçok kişiye sunacağı imkanlar bölgedeki işsizlik sorununa çözüm olacaktır. Esasen bu lezzeti Adana halkından esirgemeyen şirketimiz temel olarak bütün illerde zincir mağazalar açmak istemektedir.

Adana Çiğ Köfte Bayiliği Açmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Öncelikle bölgenizde bu şekilde bir iş yeri açmak istiyorsanız finansal anlamda hazır olmanız gerekir. İşletme yönetimi konusunda tecrübeli, eğitime açık, proaktiflik ve bu iş yerini açmak için gerekli olan tutarın hazır olması şartları Adana çiğ köfte bayiliği açmak için yeterlidir.

Sizlerin başvuruları olumlu değerlendirildiği takdirde 20 gün içerisinde açmak istediğiniz yerin emlak detayları incelenecektir. Sonrasında bölgenin bütün özellikleri şirketimizin keşif çalışmaları yapacağı ekip tarafından incelenerek sizlere net cevap verilecektir.

Cevap olumlu olursa 15 gün içerisinde ekipman dükkan ve içinde malzemeler ile birlikte personeline kadar isteğe bağlı olarak her şey hazırlanacaktır. İşletme açılışından 1 hafta önce işletme sahibi ve bütün personeller Ziyafet çiğköfte bünyesinde eğitime alınacaktır. Eğitim süreci 3 gündür.