AFYONKARAHİSAR ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

Ziyafet çiğ köfte ülke çapında yaptığı çalışmalar ve açtığı birçok şube ile sektörün en önemli firmaları arasındadır.

Bütün şehirlerde şubeler oluşturmak istemesinin en büyük sebepleri ise bölgelerin bu yöresel lezzetlerden mahrum kalmaması bölgede daha fazla girişimciye fırsat sunmak ve birçok insana iş imkanı oluşturarak en önemli markalardan biri haline gelmektir.

Şirketimiz Afyonkarahisar çiğköfte bayiliği konusunda çalışmalar yaparak bu şehirde yapacağı yatırımlar ile bölgedeki insanlara fırsatlar sunarak şehrin daha çok gelişip canlanmasına katkı sağlayacaktır. 

Özellikle Afyonkarahisar çiğköfte bayiliği açmak isteyen kişilere sunulan bu fırsat önemli bir adımdır. Bölge halkına sunulan bu hizmet önemli oranda istihdam sağlayacaktır.  Hizmetler kapsamında açılacak mağazalar şirketimiz bünyesindeki uzmanlar tarafından denetlenecektir.

Böylelikle mağazanın açılması istenen bölgede iş yapılıp yapılmayacağı konusunda mutabakata varılacaktır. Bölgenin bütün özellikleri baz alınarak avantaj ve dezavantajlar ışığında iş yerinin açılması konusunda net karar verilecektir.

Afyonkarahisar Çiğ Köfte Bayiliği Açmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Öncelikli olarak bir bölgede bu bayilikleri açmak için gerekli olan temel şartlar vardır. Bu şartlar açılacak bayiliğin yönetimi konusunda şirketin görmesi gereken özelliklerden oluşmaktadır. Bu şartlar öncelikli olarak açılacak Afyonkarahisar çiğköfte bayiliği konusunda yönetimin sağlanması ve başarma azmidir.

Bunun yanında bu iş yerini finansal olarak yönetebilme yetisine sahip olmak, gerekli liderlik vasıfları, krizleri yönetebilme ve açılacak iş yeri için gerekli olan maddi tutara sahip olmak bu işletmenin açılması için gerekli olan şartlardan.

Ayrıca bu iş yerinin açılma süreci başvurunun onaylanması durumunda 20 günlük bir süreçten oluşmaktadır. Bu süreçte iş yerinin keşfi bölgenin bütün özellikleri ile araştırılarak onaylandıktan sonra 7 günlük  süreçte iş yerinin açılmasına izin verilir.