AĞRI ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte firması, dünya çapında bir firma ve büyük bir marka değerine sahip olmak için çalıştığı bütün bölgelerde önemli fırsatlar yaratmaya devam etmektedir.

Bu bölgelerde sunduğu fırsatlar ile birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlarken öte yandan birçok girişimciye kârlı yatırım fırsatları sunmaktadır. Son yıllarda Türkiye’de bütün şehirlere yayılarak bütün şehirlerde bu yöresel lezzetleri insanlara sunarak önemli çalışmalara imza atmıştır.

Bu çalışmalar bölge halkını bu yöresel lezzetlerden mahrum etmemektir.  Bulunduğu bölgelerde yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Ziyafet çiğ köfte firması son olarak Ağrı çiğköfte franchise şube çalışmalarını sürdürmektedir.

Birçok insana sunduğu hizmetler ile bulunduğu bölgelerin gelişimine katkı sağlayan şirketimiz eğitim ve gelişim kapsamında her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Şirketimizin Ağrı çiğ köfte franchise konusundaki çalışmaları birçok girişimcinin dikkatini çekerek bu çalışmalara yatırımlar yapmalarını sağlayıp devamlılığı olan bir iş modeli sunmasıyla adından söz ettirmeye devam etmektedir. Ziyafet çiğ köftenin bu çalışmaları sektörün dikkatini çekmiştir.

Ağrı Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Bütün bölgelerde yapılan bu çalışmalar hassas bir şekilde sürdürüldüğü için bu şubelerin franchise olarak verilmesinin elbette şartları vardır. Bu şartlar, yönetme ve çalışma azmi, işletmecilik tecrübesine sahip olmak ve eğitimlere açık olmak, yenilikçi bir zihniyete sahip olmaktır. Ayrıca şubenin açılması için gerekli maddi tutara sahip olmak yeterlidir.

Bütün bölgelerde yapılan bu çalışmalar titizlikle yönetilmektedir. Ayrıca Ağrı çiğ köfte franchise sahip olmak isteyen kişilerin, şubeyi açmak istedikleri bölgelerin işletmeye uygun olması gerekmektedir.

Lokasyon özelliklerinin bölgelerin işlek yerlerinde olması şirketin öncelik verdiği bir diğer husustur.  Bu tarz bölgelerdeki iş potansiyeli oldukça yüksektir.