ARTVİN ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte firması son yıllarda yaptığı çalışmalar ile ülkemizde önemli hizmetler vermiştir. Bu şirket öncelik verdiği müşteri memnuniyeti ilkesini bütün personellerine aşılayarak bulunduğu sektörün öncü firması olmuştur.

Şirketin en büyük hedeflerinden biri dünya çapında önemli bir marka haline gelmektir. Bu yüzden Türkiye’de bütün illerde şube ve franchise işletmeler açıp girişimci adayları ile ortaklıklar kurmaktadır. Şirket Artvin çiğ köfte franchise şubeleri açıp bölgede iş imkanını yükseltip buradaki birçok girişimciye kazançlı yatırım fırsatları sunmaktadır.

Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet veren Ziyafet çiğ köfte Artvin bölgesinde bu hizmetleri yapmaya devam ediyor. Hizmet verdiği her bölgede birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlayan şirketimiz, Artvin çiğ köfte bayiliği açarak Karadeniz bölgesinde birçok girişimciye iş imkanı sağlamaktadır.

Şirketimizin bayilik verdiği bölgelerin konumları itibari ile işlek lokasyonlar üzerinde olmaları bu franchise bayiliklerin açılması konusunda önemli bir avantaj olacaktır. Bu lokasyonlar açılacak işletmenin günlük ciro potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalar bakımından oldukça önemlidir.

Artvin Ziyafet Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Şirketin bu şubeleri açmak için sunacağı şartlar girişimcilerin dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Bu işletmeler şirketimizin büyümesine katkı sağlayan aynı zamanda girişimcilerin kazanç oranını yükseltme açısından oldukça önemlidir.

Şirketin Artvin çiğ köfte franchise şubeleri konusunda istediği şartlar, girişimcilerin işletme konusunda tecrübeli olmaları, başarma azmine sahip olup, yönetme vasfına ve liderlik özelliklerine sahip olmaları gerekir. Bu şartların yanında gerekli maddi koşulları karşılayabilecek kişilere bu hak tanınacaktır.

Bölgenizin özellikleri firmamız tarafından görevlendirilecek uzmanlar tarafından kontrol edilip bölgenin bütün özellikleri hesaplanarak sizlere cevap verilecektir. Şirket tarafından uygun görülen bölgelerde gerekli çalışmalar başlatılıp işletme sahibi ve çalışacak personeller şirketin ana binasında 3 günlük bir eğitim sürecine dahil edilecektir.