BALIKESİR ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğköfte, dünya çapında bir firma ve büyük bir marka değerini yükseltmek için çalıştığı bütün şehirlerde büyük fırsatlar sunmaya devam ederek büyük ilerleme kaydetmiştir.

Şirketin sunduğu fırsatlar ile insanlara iş imkanı ve istihdam sağlarken öte yandan birçok girişimciye kârlı yatırım fırsatları sunarak örnek bir yatırımcı şirket haline gelmiştir. Son yıllarda Türkiye’de birçok şehire yayılarak bütün bölgelerde bu yöresel lezzetleri insanlara sunarak önemli çalışmalara imza atmıştır.

Bu çalışmalar bölge halkını bu yöresel lezzetlerden mahrum etmemektir.  İşletme açılan   şehirlerde yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Ziyafet çiğ köfte son olarak Balıkesir çiğ köfte franchise şube çalışmalarını sürdürerek bölgenin iş olanaklarını geniş bir yelpazeye ayırmaktadır.

Bölgesel çalışmalar sonucunda, sunduğu hizmetler ile bulunduğu bölgelerin gelişimine katkı sağlayan şirketimiz eğitim ve gelişim kapsamında her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Şirketimizin Balıkesir çiğ köfte franchise konusundaki çalışmaları birçok girişimcinin dikkatini çekerek bu çalışmalara yatırımlar yapmalarını sağlayıp devamlılığı olan bir iş modeli sunmasıyla adını duyurmayı başarmıştır. Ziyafet çiğ köfte bu çalışmaları ile sektörün gelişmesi açısından oldukça önemlidir.

Balıkesir Ziyafet Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Bütün şehirlerde oluşan bu çalışmalar, dikkatli bir biçimde devam ettiği için bu işletmelerin franchise olarak faaliyete geçirilmesinin şartları bulunmaktadır. Bu koşullar, yönetme ve çalışma azmi, işletmecilik tecrübesine sahip olmak ve eğitimlere açık olmak, yenilikçi bir zihniyete sahip olmak ve şubenin açılması için gerekli maddi tutara sahip olmak yeterlidir.

Ayrıca Balıkesir çiğ köfte franchise sahip olmak isteyen kişilerin, şubeyi açmak istedikleri bölgelerin işletmeye uygun olması gerekmektedir. Adres ve konum bölgelerin işlek yerlerinde olması şirketin öncelik verdiği bir diğer husustur.  Bu bölgelerdeki iş potansiyeli oldukça yüksektir.