bayilik-veren-cigkofte-firmalari-arasindan-nasil-secim-yapilir

Bayilik Veren Çiğköfte Firmaları Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Bayilik veren çiğköfte firmaları oldukça zengindir. Türkiye, çiğ köfte lezzetinin asla talepsiz kalmayacağı bir coğrafya olduğu için en karlı iş kollarının başında da çiğköfte gelmektedir.


Rekabetin yüksek olduğu bu iş kolunda, diğerlerinden ayrılmak için elbette en önemli nokta çiğ köfte lezzetidir. Bu topraklarda yaşayan insanların çiğ köfte lezzetindeki kaliteyi taktir etmesi, aynı firmadan şaşmamasını sağlar.

Ziyafet Çiğköfte’nin başarısının sırrı da budur. Bayilik veren firmalar arasından seçim yaparken ilk olarak bütçeniz, başarmak istedikleriniz ve bayilik konusunda almak istediğiniz destekleri belirlemeniz gerekmektedir.

Bayilik konusunda tecrübeniz yok ise özellikle firmanın sağladığı eğitimler ve destekler önem kazanmaktadır. Çiğ köftenin sunumu, muhasebe işleri, paketleme, eleman yönetimi, doğru kar marjı sağlamanıza destek olacak ipuçları gibi birçok önemli konuda Ziyafet Çiğköfte olarak sizlere eğitim sunmaktayız.

Konseptlerimizin tamamında reklam desteği de sunmaktayız. Bu sayede yeni başlayan girişimcilerin tanınırlığı da artmaktadır. AVM, restoran, paket servis ya da daha lüks konseptlerimiz ile size en uygun iş modeline karar verebilirsiniz.

Çiğköfte Bayilik Alırken Verilen Destekler Nelerdir?

Bayiliklere verilen destekler firmaya göre değişmektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak bayiliklerimizin her zaman bizimle beraber büyümesi ve geniş çaplı başarıyı yakalamak amacıyla eğitim, reklam ve dekorasyon desteğini vermeye devam etmekteyiz.

Bayilik konsepti ne olursa olsun bayiliklerimizin de bizimle beraber büyümesi oldukça önem taşımaktadır. Bundan dolayı da düşük maliyetlerle bayilik imkanı sunarken, aynı zamanda reklam ve tanıtım desteklerini de eksik etmemekteyiz.

Yemeklerin nasıl servis edileceği, çiğ köfte paketleme ve ürünleri taze tutma gibi eğitimlerin yanı sıra personel eğitimi, işletmenin başarısının sürdürülmesi ve diğer seviyeye geçmek için gerekli iş stratejileri de bayiliklerimize gereken tüm destek de tarafımızca sağlanmaktadır.

Acının en tatlı ziyafeti olarak hizmet vermeye mutluluk ve başarı ile devam ediyoruz. Sizler de ailemizin bir parçası olmak ve iş hayatında başarı yakalamak için web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.