bayilik-veren-cigkofte-firmalari-nasil-secilmeli

Bayilik Veren Çiğköfte Firmaları Nasıl Seçilmeli?

Bayilik veren çiğköfte firmaları için seçim aşaması oldukça önemlidir. İş kurmak adına ayırdığınız bütçeyi, doğru kullanmak ve kalıcı bir kazanç haline getirmek için bayiliği alacağınız firmayı doğru tercih etmeniz gerekmektedir.


Bunun için de bayilik seçimini her zaman araştırarak ve bilinçli şekilde yapmanız oldukça önem teşkil etmektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak bayiliklerimiz için sunduğumuz en büyük avantaj; isim güvenilirliği ve standart kalitemizdir.

Dünyanın neresinde olursa olsun, bayiliklerimiz her zaman aynı kalitede ve hizmette lezzet sunmaktadır. Bunun için de bayilik konsepti ne olursa olsun her bayiliğimiz için aynı eğitim, reklam ve strateji desteğini sunmaktayız.

Ziyafet Çiğköfte olarak bayiliklerimize sunduğumuz avantajları kısaca özetlemek gerekirse:

  • Ziyafet Çiğköfte adını ulusal anlamda da başarılı ile duyurmayı hedefleyen, amaçlarını ticari hedeflerden ziyade başarıya odaklayan bir firmadır. Bu sebeple de bunu başarmak isteyen her girişimciye destek olmak amacıyla maliyetlerini minimumda tutmaktadır. Bu sayede her girişimci için işe başlama anlamında destek sağlamaktadır. Ancak finansal yeterlilik aranan tek kriter değildir. İş disiplini ve başarılı bir iş kolu yaratmak için gerekli tüm kriterlerin de girişimci tarafından karşılanması gerekmektedir.
  • Ziyafet Çiğköfte bayiliklerin tümüne, konsept ayırmadan aynı özende eğitimi ve reklam desteğini sunmaktadır. Özellikle eğitim sürecinde bayiliklerin çiğ köfte paketlemesinden, kar marjını hesaplama, zayi yönetimi, personel yönetimi, muhasebe süreci gibi birçok önemli noktada da eğitimlerini vermektedir.
  • Ziyafet Çiğköfte bayiliklerinin büyümesi hedefi ile gerekli iş planını ve strateji desteğini de sunar. Lokasyon seçimi çiğ köfte için oldukça önemli bir konudur. Şayet uzak bir lokasyon ise restoran konsepti değil, servis konseptinin uygulanması gerekmektedir.
  • Ziyafet Çiğköfte en uygun maliyetleri girişimcilere sunmaktadır. Ancak fiyat aralıkları tercih edeceğiniz lokasyon, konsept ve farklı iş şekilleri için değişebilmektedir. Fiyat konusunda en sağlıklı bilgiyi almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru formunu doldurmanız ardından sizlerle iletişime geçilecektir.
  • Acının en tatlı ziyafeti olan Ziyafet Çiğköfte olarak sizlere en karlı iş kolunu sunmaktan da mutluluk duyarız.