bayilik-veren-cig-kofte-firmalari-nelerdir

Bayilik Veren Çiğköfte Firmaları Nelerdir?

Bayilik veren çiğköfte firmaları arasında başlı başına lider konumda olan Ziyafet Çiğköfte, 68 ilde toplamda 700 adet bayisi ile Türkiye’nin en sevilen çiğ köfte markalarından biri olarak hizmet vermektedir.


Ziyafet Çiğköfte bu anlamda sektörün en önde gelen isimlerin başında gelmektedir. Bayilik alan girişimcilerin özellikle kısa sürede kazanç elde etmesi ve yatırımlarını kısa sürede ekarte edebilmesi sayesinde en çok başvuru alan markaların başında gelmektedir.

Bayilik için başvuru yapan ve kabul edilen girişimlere Ziyafet Çiğköfte tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde girişimciler kısa sürede nasıl kar elde edecekleri hakkında da bilgi sahibi olabilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte özellikle reklam, fizibilite, personel eğitme ve işe alma gibi destekleri de sunmaktadır. Bu desteklerin hiçbiri ücretli olarak yapılmaz. Bu sayede de bayilik alma işlemleri girişimciler için oldukça avantaj sağlamaktadır.

Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Çiğ köfte bayiliği almak için bazı kriterleri karşılamak gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte’den bayilik alabilmek için öncelikli olarak finansal yeterliliğe sahip olarak bayilik için başvuru yapmak gerekmektedir.

Öte yandan da düşük maliyetler ile yüksek kazançlar elde etmek için Ziyafet Çiğköfte bayilik şartlarını karşılayabileceğinizi iletmeniz yeterlidir. Ziyafet Çiğköfte bayilik için girişimcilik yapacak olan tüm girişimcilere destek sağlanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte tarafından bayiliklere sunulan tüm fırsatlar ile kısa süre içerisinde kar elde etmeniz mümkündür. Bu noktada çiğ köfte için belirlenen kalite ve çalışma standartlarını karşılayarak kriterleri yerine getirmeniz yeterlidir.

Destekler, bayiinin fazlasıyla satış yapabilmesi için hayati önem taşımaktadır. Bununla beraber özellikle çiğ köfte bayilik alma adına başvurusu kabul edilen girişimcilere gerekli reklam desteği de Ziyafet Çiğköfte tarafından sunulmaktadır.

Satışların arttırılması için yapılan reklamlar, tanıtımlar ve gerekli olan tüm destekler de bayiliklere verilerek kısa sürede kar elde edilmesi sağlanmaktadır. Desteklerin ekstra ücret alınmadan sunulması ekstra bir avantajdır.

Öte yandan yatırımcı olan kişinin bütçesini zorlamadan kendini tanıtması açısından da gelişme ve büyüme fırsatı sunar. Bu özelliği sayesinde de minimum bir yatırımla ile üst düzey gelir elde edebilmek söz konusu olur.