BOLU ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte ulusal bazda önemli bir marka değeri olan dev bir şirket olma hedefi bulunan ve eğitim konusunda hassas olan önemli bir şirkettir. Şirketin bünyesinde bulunan çalışanların müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılı olmaları için sistemli bir çalışma metodu vardır. Yapılan faaliyetler şirketin ülkenin dört bir yanına açılmasını sağladı. Ziyafet çiğ köfte yaptığı çalışmalar ile Bolu çiğ köfte Franchise konusunda çalışmalarını yürütmeye devam ederken, diğer taraftan şirketin yurt dışına açılma konusunda görüşmeler yapmaktadır.

Şirketin titiz yaptığı çalışmalar bulunduğu bütün bölgelerde iş olanağı sunduğu gibi birçok girişimciye uygun fiyat ile kârlı bir iş olanağı sundu. Firma Bolu çiğ köfte franchise konusunda   çalışmalar yaparak, bölgede yapılan yatırımlar ile bölgedeki insanlara   fırsatlar sunarak şehrin daha çok gelişimine ve güçlenmesine katkı sağlayan çalışmalar yapmaktadır.

Bölgede sunulan hizmetler önemli ölçüde maddi bir kazanç sistemi oluşturmaktadır.  Yapılan çalışmalar kapsamında açılışı yapılacak bayiliklerin şirketin bünyesinde bulunan ilgili departman ve personel tarafından denetim yapılacaktır.

Bu konu hakkında bayilik açılışı yapılan   bölgede iş yapacağı, hakkında karar birliği sağlanır.  Şehirdeki bütün   özellikler göz önünde alınarak fırsatlar değerlendirilip işletme açılması konusunda   karar verilecektir.

Bolu Çiğ Köfte Franchise Açmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

İlk önce bir şehirde bayilikleri açmak için gerekli olan şartlar bulunur. Şartlar açılacak bayiliğin yönetimi ile ilgili şirketin görmesi gereken durumlardan oluşmaktadır. Şartlar öncelikle açılacak olan Bolu çiğ köfte Franchise ile ilgili yönetim kararının sağlanması ve başarma azmidir.

Bununla birlikte bu işletme finansal açıdan yönetim tecrübesine  sahip olma, gerekli liderlik olguları, açılması planlanan bayilik için gerekli olan maddi tutara  sahip olma ve bayiliğin açılması için uygun olan koşullardan oluşur. Bunun yanında bayilik   açılma süresi başvurunun onaylanmasından sonra,15 günlük bir süreçten geçer.

Bu dönemde, açılması planlanan bayiliğin lokasyon özellikleri ve keşfi bölgenin temel özellikleri ile gözlemlenip onaylandığı takdirde1 haftalık bir müddet içerisinde bu işletme hizmete açılır.