cig-kofte-bayiligi-almak-hakkinda-her-sey

Çiğ Köfte Bayiliği Almak Hakkında Her Şey

Çiğ köfte Türkiye’de en çok tüketilen hazır yemeklerin başında gelir. Evde yapmanın zor olduğu ve dışarıdan temin edildiğinde oldukça uygun fiyatlı olan çiğ köfte, bayiliklerine de kısa sürede kar sağlayan bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle yüksek derecede artan satışları göz önüne alındığında, çiğköfte bayilik talepleri oldukça yoğundur. Ziyafet Çiğköfte, bu alanda en çok talep alan firmaların başında gelmektedir. Bayiliklerine sağladığı imkanlar ve destekler ile çiğ köfte bayiliği talepleri oldukça yoğundur.

Özellikle marka bilinirliğinin yüksek olmasının yanı sıra her siparişte aynı lezzet, hijyen ve kalite ile yaygın olarak tercih edilen bir markadır. Bu tercihin bir diğer sebeplerinden biri de, fiyatların çok yüksek olmaması olarak karşımıza çıkar.

Ziyafet Çiğköfte yalnızca kazanç amaçlı değil, kalitenin devam ettirilmesi ve girişimcileri desteklemek amaçlı bayilik verilmektedir. Bayilik başvurusu yapmak isteyenlerin, web sitesi üzerinden başvuru yapması yeterlidir.

Ziyafet Çiğköfte, Bayilik Şartları

Ziyafet Çiğköfte bayilik bakımından en ulaşılabilir konumda yer alan markalardan biridir. Ziyafet Çiğköfte, uluslararası bir alanda tanınırlık elde etmek için kaliteden taviz vermez. Bundan dolayı da bayiliklerini başarıya ulaştırabilecek olan girişimciler arasından seçer.

Çiğ köfte günümüzde en karlı iş alanlarının başında gelir. Düşük yatırım maliyetinin yanı sıra yatırımcılara da avantajlı bir iş modeli de yaratmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayilik sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde artırarak önemli bir başarı elde etmiş ve nihayet günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı markalarından biri olarak bayilik için en çok talep gösterilen markalardan biridir.

Eylül 2020 tarihi itibariyle Türkiye’de 68 ilde 700 bayilik ile çiğ köfte sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olan Ziyafet Çiğköfte; yurt dışından da çok fazla sayıda bayilik ve master franchise taleplerini karşılamaktadır.

Bu sebeple de öncelikli olarak Avrupa ve daha sonra komşu ülkeler olmak üzere dünyanın farklı bölge ve ülkelerindeki yatırımcılarla yapılan görüşmeleri de sürdürmektedir.  Ziyafet Çiğköfte, bayilik açmak isteyen girişimci adaylarının yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli temeli de oluşturur.