cig-kofte-bayiligini-nasil-alirim

Çiğ Köfte Bayiliğini Nasıl Alırım?

Çiğ köfte bayilik almak için isim hakkını kullanmaya izin veren bayilerle çalışmanız gerekmektedir. Her markaya ve bayilik konseptine göre bayilik şartları değişmektedir. Çiğköfte, Türkiye’de en sevilen sokak lezzetleri arasında yer aldığı için oldukça yüksek kazanç elde edilmektedir. Dünya ülkelerinde de lezzeti ile adından söz ettirmeye başlayan Ziyafet Çiğköfte en başarılı markalardan biri olmaktadır. Bu amaç uğruna Ziyafet Çiğköfte de dünyada tanınırlığını arttırmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bu lezzeti tüm dünyada tanıtmak için de geleneksel çiğ köfte tarifini farklı ülkelere taşımayı hedefler.

Çiğköfte özellikle düşük yatırımlar ile yüksek kazançlar elde etmeyi sağlayan önemli bir iş alanları arasında da yer aldığı için yatırımcılarına hem ülkede hem dünyada önemli bir iş alanı da yaratmaktadır. Çiğ köfte bayilikleri arasından seçim yaparken doğru marka ile çalışmak öncelikli kuraldır. Bunun yanı sıra mevcut maliyeti doğru bir yatırım alanında kullanmak için doğru adımları da atmanız gerekmektedir.

Ziyafet Çiğköfte, bayilerinin de kazanması ve birlikte büyüme alanı yaratmak adına tüm imkanlarını sunan firmaların başında yer alır. Bayilerin de bu aşamada iş yapısında büyümeye hevesli olması yeterli olacaktır. Bu aşamada bayiliklere fizibilite çalışmaları Ziyafet Çiğköfte tarafından tüm destek ve reklam çalışmaları da destek sağlar. Bayiliklerin açılması ile özellikle gerekli olan tüm destek Ziyafet Çiğköfte sunar.

Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları Hangileridir?

Bayilik veren çiğköfte firmaları arasından seçim yaparken, yatırım yaptığınız markanın arkanızda durmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Belirli bir yatırım yaptıktan sonra karşılığını almak her girişimcinin istediğidir. Bu isteği karşılamak için de doğru adımları atmanız ve doğru markalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Çiğköfte bayilik konseptleri ve marka seçerken bütçenize ve hedeflerinize göre seçim yapmanız gerekmektedir. Bazı bayilikler özellikle paket servis ile iş yapmayı düşünmektedir, bazı bayilikler ise restoran temasını tercih ederek kazanç sağlayabilir.

Çiğköfte bayilik fiyatlarını belirleyen en önemli detaylar ise:

 

  • Çiğ köfte dükkanının metrekaresi, dükkan konumu, fiyatlar konusunda oldukça önemli bir konudur.
  • Dükkan konumunun yanında bulunan diğer ağırlıklı iş alanları fiyat konusunda belirleyici faktörlerin başında gelir.