cig-kofte-bayilik-alma-kosullari

Çiğ Köfte Bayilik Alma Koşulları

Çiğ köfte bayilik alma koşulları için Ziyafet Çiğköfte olarak ilk önemsediğimiz kriter, bayiliklerimiz ile beraber büyümeyi gerçekleştirebileceğimiz girişimciler ile çalışmaktır.


Ziyafet Çiğköfte olarak öncelikli hedefimiz, ulusal anlamda bir başarı yakalamak ve Avrupa’da da ismimizi duyurmaya devam etmektir. Bunun için de beraber büyümeyi isteyen, sağlıklı bir iş planını benimseyecek girişimciler için her zaman tam desteği sunmaktan geri durmamaktayız.

Ziyafet Çiğköfte olarak başarı ilk hedefimiz olduğu için bayilik maliyetlerini her zaman minimumda tutarak, girişimcilerimize destek olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Maliyetlerin düşük tutulması sayesinde en çok başvuru yapılan çiğ köfte bayiliği olarak Türkiye’de de lider konumdaki firmaların başında gelmekteyiz.

Ancak finansal yeterlilik bayilik için yeterli bir kriter olmamaktadır. Girişimcilerin belirlenmiş kalite standartlarını yakalayabilecek iş azmine, başarı hırsına ve çalışma disiplinine sahip olması oldukça önemlidir. Bu kriterleri karşılayan girişimcilerin web sitemiz üzerindeki başvuru formunu doldurması, çiğ köfte bayilik alma koşullarını karşılaması için ilk adımdır.

Aynı zamanda girişimde bulunmak isteyen bayilik adaylarının icra takibinde olmaması, gerekli özeni sunabilmesi de oldukça önemli. Talep edilen kriterleri karşılayan bayiliklerimiz için reklam desteği, dekorasyon desteği, iş planı eğitimleri ve çiğ köfte paketlemeye kadar her bir ince nokta da gerekli eğitimler ile verilmektedir.

Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları 2021

Ziyafet Çiğköfte ile çalışmak isteyen girişimcilerin belirlenen şartları yerine getirmesi gerekmektedir.  Ziyafet Çiğköfte, düşük maliyetler ile yüksek bir kazanç sağlamayan firmaların başında gelmektedir.

Aynı zamanda düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modelini kalıcı hale getirmek hedefiyle de çalışmalarını sürdürür. Genel itibari ile Ziyafet Çiğköfte en iyi çiğ köfte markalarından biri olarak hizmet vermektedir. Sipariş vermek isteyen ya da canı çiğ köfte çeken herkes en yakın çiğ köfteci için binlerce şubemizden, bayiliğimizden birine ulaşarak aynı lezzeti bulabilir.

700’ü aşkın bayiliği ile Türkiye’nin her bir yanında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bu özelliğiyle de günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı firmalar arasında isminden sıkça söz ettirmektedir.