cig-kofte-bayilik-alma-sartlari

Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

Çiğ köfte bayilik alma şartları, çiğ köfte markasına göre değişebilmektedir. Bayilik veren en karlı firmaların başında Ziyafet Çiğköfte gelmektedir. Özellikle fabrikasyon lezzetlerden farklı olarak, doğal malzemelerin kullanılması ile hazırlanan Ziyafet Çiğköfte, müşteriler tarafından lezzet anlamında en çok tercih edilen ve güvenilen markalardan biri olmaktadır. Ziyafet Çiğköfte, yöresel lezzet kültürünü muhafaza etmek için belirli kalite standardında çiğ köfte lezzetlerini de sunar.

Ziyafet Çiğköfte olarak tüm lezzetler hijyenik koşullarda işinin ehli olan ustalar tarafından hazırlanmaktadır. Bu özelliği sayesinde de bayilik veren çiğ köfte markaları arasında başarı oranları en yüksek firmaların başında gelmektedir.

Ziyafet Çiğköfte Şartları Nelerdir?

Ziyafet Çiğköfte kalitesi ve lezzeti bakımından diğer markalardan ayrılan bir firmadır. Bundan dolayı da çiğ köfte bayilikleri arasında en çok tercih edilen lezzetler arasında yer almaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen lezzetlerin başında çiğ köfte gelmektedir. Bu sebeple de çiğ köfte bayilikleri, en cazip ve en avantajlı iş kolları arasında yer alır. Çiğ köfte konusunda Ziyafet’i tercih etmeniz için en önemli sebep ise firmamızın her geçen gün kendini geliştirmesi, eğitime ve disipline önem vererek bir dünya markası olma çabasıdır.

Yalnızca ticari amaçlardan ziyade her bir bayiliğin başarılı olması ve ulusal anlamda bir isim yaratmak için yola çıkan Ziyafet Çiğköfte bu konuda her desteği de sunmaktadır. Bundan dolayı da bayiliğimizin de kalıcı olarak hizmet verebilmesi adına istikrarlı lezzet, hijyen ve memnuniyet şartlarına uyması için de gereken tüm özen ve hassasiyet tarafımızca gösterilmektedir.

Bu denli disiplinli ve karlı bir çalışma modeli sunduğumuz için bayiliklerimiz de gerekli başarıyı kısa sürede göstermektedir. Karlı bir iş kolu yapısına sahip olmamız sayesinde piyasada en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Bunun yanında yatırım potansiyeli yüksek olan firmalar arasında yer almaktayız.

Türkiye’de son yıllarda 500’e yakın çiğköfte  franchise şubeye sahip olan firmamızın başarılı çalışmaları özellikle Avrupa’da dikkat çekmektedir. Özellikle birçok ülkeden talepler almaya başladığımız şu günlerde dünyaya açılmamız da bayiliklerimiz ile beraber ortak başarımızdır.