cig-kofte-bayilik-ve-ziyafet-cigkofte

Çiğ Köfte Bayilik ve Ziyafet Çiğköfte

Çiğ köfte bayilik şartları her marka için farklı şekilde belirlenir. Ziyafet Çiğköfte bayilikleri ile büyümeyi amaçlayan bir firmadır. Bundan dolayı da her zaman bayiliklerine destek sağlar. Bu amaçla belirlenen kriterlerin tamamı girişimlerin daha fazla kazanması ve bayilikleri ile büyümesi hedefine uygun olarak düzenlenmiştir.

Acının en karlı ziyafeti, Ziyafet Çiğköfte ile küçük maliyetler ile yüksek kazançları kısa sürede elde edebilirsiniz. Ziyafet Çiğköfte, marka bilinirliği, kalitesi ve bayiliklerine verdiği destek ile tüm dünyada bilinen bir markadır. Bayiliklerinden de bu başarıyı devam ettirmesini beklemektedir.

Aynı zamanda düşük yatırım maliyetleri ile girişimcilerine büyük bir iş imkanı da sunmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde 2005 senesinden beri yükseltmeye devam etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte Konseptleri Arasından Hangisi Bana Uygun?

Ziyafet Çiğköfte konseptleri bayilik fiyatlarına göre değişir. Lokasyona uygun bir konsept seçimi yapılmalıdır. Her girişimci için uygun fiyatlı konsept seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak Ziyafet Çiğköfte yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik farklı konsept seçenekleri sunar. Bu özelliği sayesinde karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modelini ortaya çıkarmak mümkündür.

Genel olarak konseptler ise:

  • AVM,
  • Restoran,
  • Şube ve bayilik konseptleri ile farklı fiyat aralıklarına hitap etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal bazda hızlı yükselen bir firmadır. Bu sayede bayiliklerine yükselme imkanı da tanır. Çiğ köfte bayilik sektöründeki büyüme potansiyeli ile bayiliklerine de destek sunar.

Pazar sürekliliği ile özellikle kalıcı bir iş ortamı yarattığı için kazanç istikrarlıdır. Yatırımın hızlı geri dönüşümü söz konusudur. Bu özelliği ile girişimciler kısa sürede kar elde etmektedir.

Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün skalası ile kalıcı hizmet sunar. Kaliteli hizmet ve servis anlayışını tüm bayilerine eğitimlerle gösterir. Personel eğitimi de vermektedir. Yüksek temizlik ve hijyen standardı ile bu konuda gerekli tüm eğitimi de bayiliklerine verir. Eğitim desteğini de tüm konseptleri için ayırmadan sunar. Bu özelliklerin yanı sıra özellikle yeni açılan bayiliklerin, tanıtımı ve reklamı da yapılmaktadır.