cig-kofte-kalitesinde-bir-numara-ziyafet-cigkofte

Çiğköfte Kalitesinde Bir Numara, Ziyafet Çiğköfte

Ziyafet Çiğköfte, çiğköfte alanında zincir restoran lezzetlerini kıran ve yöresel lezzeti ile ön plana çıkan bir markadır. Ziyafet Çiğköfte olarak zincir restoranların fabrikasyon lezzetlerinin dışında, çiğ köftenin köklü tadının ve kalitesinin ortaya çıkmasını hedefledik.


Herkesin damak tadına uyan lezzeti ile gerçek çiğ köfte aromasını sizlere sunan Ziyafet Çiğköfte, 2005 senesinden beri hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine aynı titizlik, kalite ve özen ile hizmet veren Ziyafet Çiğköfte, kısa sürede farklı şubeleri ile geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır.

Çiğ köfte lezzetini kaliteli ve lezzetli şekilde; tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla sunan Ziyafet Çiğköfte Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olmaya aday firmalardan biridir.

Ziyafet Çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştirmiştir. Bu özelliği ile alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti, Lezzet ve Hijyen Bir Arada!

Ziyafet Çiğköfte müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde görmektedir. Toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olarak lezzetini dört bin yıllık çiğ köfte formülünden almaktadır.

Özel baharatları sayesinde lezzetini doğal olarak kazanan Ziyafet Çiğköfte, yalnızca bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmektir. Bu özellikleri ile çiğ köfte alanında lider markalardan biridir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştıran özelliğimiz de bu olmaktadır.

Çiğ köfte kalitesinde bir numara olan Ziyafet Çiğköfte, tüm bayilikleri ve şubeleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Çiğ köfte bayilik alma konusunda en çok tercih edilen firmaların başında olma sebebi de budur.

Ziyafet Çiğköfte ile Gerçek Çiğ Köfte Lezzeti

Ziyafet Çiğköfte, çiğ köftenin 4 bin yıllık lezzet kültürünü devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı da tüm şubeleri ve bayileri ile standart bir lezzet kalitesini korumakta ısrarcıdır. Çiğ köfte Türk mutfağının vazgeçilmez bir lezzetidir.

Bu lezzet hem bağışıklık sistemini güçlendirir hem de kişilerin zayıflamasına destek olur. Esasında çiğ köfte, oldukça sağlıklı bir lezzettir. İçeriğinde bulunan bulgur, kısa sürede doygunluğun yakalanmasında ve sağlıklı bir yemek deneyimi yaşamakta destek sunmaktadır.

Çiğ köfte içeriğinde bulunan lezzetler aynı zamanda vitamin ve mineral içeriği bakımında da oldukça zengindir. Etsiz çiğ köfte içinde kullandığımız doğal ve lezzetli kırmızı biberlerimizde E ve C vitamini bulunmaktadır. Bu vitaminler sayısız faydayı da sizlere sunmaktadır.

Aynı zamanda kırmızı biberde bulunan fenolin adı verilen maddi, antioksidan özelliğe sahiptir. Bu sayede yediğiniz çiğ köfteden yalnızca lezzet olarak değil, sağlık açısından da tüm faydayı alabilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte olarak çiğ köftenin gerçek lezzetini yöresel ve doğal malzemelerle ortaya çıkarmaktan mutluluk duyarız. Tüm ürünlerimizin doğal olması sayesinde çiğ köftenin gerçek lezzeti için gerçek deneyimi elde edebilirsiniz.