cig-kofte-markalari-arasinda-bayilik-degeri-en-yuksek-firma

Çiğ Köfte Markaları Arasında Bayilik Değeri En Yüksek Firma

Çiğ köfte markaları Türkiye’de zincir restoranlar olarak her bölge ve lokasyonda hizmet vermektedir. Zincir restoranların en büyük dezavantajı ise düşen kalite ve lezzet faktörlerinin dışında hijyen konusudur.

Bu eksikliği ve dezavantajlarını ortadan kaldırmak için yola çıkan Ziyafet Çiğköfte, çiğ köfte lezzetinin binlerce yıllık geleneksel tadını sunmaktadır. Tüm bayilikleri için de aynı standartların karşılanması beklemektedir. Bu titizliği sayesinde çiğ köfte markaları arasında bayilik ve kazanç değeri en yüksek markaların başında Ziyafet Çiğköfte gelmektedir.

Ziyafet Çiğköfte’nin en büyük farkı ise elbette herkesin damak tadına uygun, doğal ve yapaylıktan uzak geleneksel çiğ köfte olması gelir. Ziyafet Çiğköfte 2005 yılından beri aynı müşteri memnuniyetini korumaktadır. Özellikle kalite ve lezzeti sayesinde ismini yurtdışında da duyurmaktadır. Çiğ köfte lezzetini kaliteli ve lezzetli şekilde geleneklere uygun tarifle hazırlanmasından alır.

Bundan dolayı da Ziyafet Çiğköfte, diğer markalardan oldukça farklıdır. Tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla sizlere en lezzetli çiğ köfteyi sunan Ziyafet Çiğköfte Türkiye çapında öne çıkan, en başarılı markalardan biridir. Bu kaliteyi korumak için de bayiliklerine gerekli tüm desteği sunar.

Müşteri Memnuniyeti ve Ziyafet Çiğköfte

Ziyafet Çiğköfte, müşteri memnuniyetini ve bayilikleri ile beraber büyüme hedefiyle tüm eğitim desteğini de vermektedir. Bu sebeple de her bayiliğinin daha fazla bayilik alacak kar marjını kazanması ve konseptlerini geliştirmesi için gerekli tüm desteği ekipleriyle beraber sağlar.

Özellikle kalite anlayışıyla; zamanla değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen modern bir iş titizliğine sahip olarak kalıcı bir iş kolu oluşturur. Bununla beraber lider bir firma olarak lezzetini dört bin yıllık çiğ köfte formülünden alarak bu hususu da diğer bayilikleri ile paylaşır.

Özel baharatları ve özel tarifi ile lezzetini doğal şekilde müşterilerine de sunar. Tüm bu avantajları ile Ziyafet Çiğköfte, sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi bir özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile çiğköfte alanında lider markaların başında gelir. Ürün çeşitlerinin yüksek olması sayesinde de her damak tadına uygun lezzetlere ev sahipliği yapar.