cig-kofte-markalari-arasinda-franchise-degeri-en-yuksek-marka-nedir

Çiğ Köfte Markaları Arasında Franchise Değeri En Yüksek Marka Nedir?

Çiğ köfte markaları Türkiye’de zincir restoranlar olarak hizmet vermektedir. Zincir restoranların en büyük problemi ise her sokak başında olmasına karşın, düşen kalite ve lezzet unsurlarıdır.


Bundan dolayı da Ziyafet Çiğköfte, çiğ köfte lezzetinin binlerce yıllık geleneksel tadını sunmayı hedefleyerek yola çıkmıştır. Tüm bayilikleri için de aynı standartları sunmaya devam etmektedir.

Bu sebeple de çiğ köfte markaları arasında franchise değeri en yüksek markaların başında Ziyafet Çiğköfte gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte’nin en büyük farkı ise elbette herkesin damak tadına uygun, doğal ve yapaylıktan uzak geleneksel çiğ köfte tarifidir.

Ziyafet Çiğköfte 2005 yılından beri aynı memnuniyet oranında hizmet vermekte ve ismini yurtdışında da duyurmaktadır. Çiğ köfte lezzetini kaliteli ve lezzetli şekilde geleneklere uygun tarifle hazırlanmasından alır. Bundan dolayı da Ziyafet Çiğköfte, diğer markalardan ayrılmaktadır.

Tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla sizlere en lezzetli çiğ köfteyi sunan Ziyafet Çiğköfte Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olmaya aday markaların başında gelir. Bu kaliteyi korumak için de bayiliklerine gerekli tüm desteği sunar.

Müşteri Memnuniyeti ile Ziyafet Çiğköfte Farkı

Ziyafet Çiğköfte, müşteri memnuniyetini ve bayilikleri ile beraber büyümeyi her şeyin üstünde görmektedir. Bu sebeple de her bayiliğinin daha fazla bayilik alacak kar marjını kazanması ve konseptlerini geliştirmesi için tüm desteği sunar.

Toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen modern bir iş disiplinine sahiptir. Aynı zamanda lider bir firma olarak lezzetini dört bin yıllık çiğ köfte formülünden alarak bu hususu da diğer bayilikleri ile paylaşır.

Özel baharatları ve özel tarifi ile lezzetini doğal olarak kazanmaktadır. Tüm bu avantajları sayesinde Ziyafet Çiğköfte, yalnızca bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi bir özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile çiğköfte alanında lider markaların başında gelir.

Ürün çeşitlerinin artması ile herkese ve her kesime çiğköfteyi aynı kalitede sunar. Çiğköfte kalitesinde bir numara olmaya devam edecek olan Ziyafet Çiğköfte, tüm bayilikleri ve şubeleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.