cigkofte-bayilik-sartlari-zor-mu

Çiğköfte Bayilik Şartları Zor mu?

Çiğköfte bayilik şartları, bayiliği hangi markadan alıp almayacağınıza göre değişmektedir. Çiğköfte bayilik şartları genellikle çok kolay olup fiyatlar açısından yüksektir.


Bu durum aslında mevcut markanın kalitesinin düşmesine ve yalnızca çok sayıda bayilik satma amacında olduğunu göstermektedir. Yüksek maliyetlerin sebebi ise kısa sürede bu ödemeyi ekarte etmesidir.

Ziyafet Çiğköfte bu noktada diğer marka ve firmalardan farklıdır. Ziyafet Çiğköfte tüm ailesini ve bayiliklerini büyüterek tüm dünyada bu alanda liderlik yapma hedefindedir.

Bundan dolayı bayilik maliyetleri, diğer markalara kıyasla çok daha düşüktür. Ancak Ziyafet Çiğköfte bayilikleri için diğer markalardan çok daha seçici olmaktadır.

Çiğköfte bayilik şartları kapsamında en çok dikkat çeken konuların başında; iş anlamında disiplinli, büyümeyi hedefleyen ve Ziyafet ailesine katılmaktan mutluluk duyacak bayilikleri tercih etmek olacaktır.

Çiğköfte Stand Fiyatları Ne Kadar?

Çiğköfte stand fiyatları tercih edeceğiniz markaya ve çiğ köfte konseptine göre değişmektedir. Çiğköfteci konseptleri kapsamında hangi temayı seçeceğiniz, ödeme yapacağınız tutara göre değişmektedir.

Ziyafet Çiğköfte özellikle çalışanlar ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış olan yegane markaların başında gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte 2005 senesinden beri büyümeye büyük bir hızla devam ederek ailesini de geliştirmektedir.

Fiyatlar konusunda en sağlıklı bilgiyi almak için Ziyafet Çiğköfte ile iletişime geçebilirsiniz. Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üretmesi ve bayiliklerin bu şekilde üretim yapması için bayiliklerine ve şubelerine de gereken özeni göstermektedir.

Ziyafet Çiğköfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uyar. Bu kurala bayiliklerin de uymasına destek sunmaktadır. Bu sayede de lezzet konusunda tüm imkanlarını sunmaktadır.

Çiğ köftenin gerçek lezzetini tüm dünyada bilinmesini sağlamak hedefiyle yola çıkan Ziyafet Çiğköfte ulusal ve evrensel olarak istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte’nin tarihçesi ve kalite anlayışı temel noktalardan uzaklaşmadan on beş seneyi aşkın süredir hizmet verdiği için oldukça başarılıdır. Bunun yanı sıra özellikle restoran ve dükkan gibi farklı konseptleri ile girişimcilerine de farklı çalışma imkanı ile bütçe konusunda yeterli tüm desteği sunar.