cigkofte-firmalari-bayilik-verir-mi

Çiğköfte Firmaları Bayilik Verir mi?

Türkiye’de girişimciler için en uygun fiyata en yüksek kar getirisi sağlayan iş kollarının başında çiğ köfte bayilik gelmektedir. Hem kar elde etmek hem de kısa sürede iş verimini arttırmak için doğru çiğ köfte markası ile çalışmanız gerekmektedir.


Çiğ köfte firmalarının tamamı bayilik vermektedir. Ancak her markanın bayilik şartları fark göstermektedir. Özellikle birçok çiğ köfte markası yalnızca isim kullanım hakkını vererek, bayiliğin diğer ihtiyaçlarına göz yummaktadır. Bu sebeple de bayiliklerin girişimcilere destek sağlaması, doğru eğitimleri vermesi önemlidir.

Ziyafet Çiğköfte bu noktada diğer marka ve firmalardan farklı kalitede hizmet sunar. Ziyafet Çiğköfte tüm ailesini ve bayiliklerini büyüterek tüm dünyada bu alanda lider olma hedefinde çalışmalarını sürmektedir.

Bu sebeple de bayilik maliyetleri, diğer markalar ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyat aralıklarında olmaktadır. Fakat Ziyafet Çiğköfte bayilikleri için diğer markalardan çok daha seçici olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte markasından bayilik almak isteyen kişilerin karşılaması gereken kriterler:

  • İş anlamında disiplinli,
  • Kısa sürede kar elde etmek isteyen,
  • Büyümeyi hedefleyen,
  • Ziyafet ailesi ile beraber büyümek isteyen girişimler olması gerekmektedir.

Çiğköfte Bayilik Fiyatları Ne Kadar?

Çiğköfte stand fiyatları tercih edeceğiniz markaya ve çiğ köfte konseptine göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Çiğköfteci konseptleri kapsamında hangi temaların tercih edileceği, bayilik fiyatlarını belirlemektedir.

Ziyafet Çiğköfte 2005 yılından beri büyümeye büyük bir hızla devam etmektedir. Bu sayede Ziyafet Çiğköfte ailesini de git gide büyütmeye devam etmektedir. Fiyatlar konusunda fikir almak isteyen girişimciler Ziyafet Çiğköfte ile iletişime geçerek en sağlıklı bilgiyi alabilir.

Ziyafet Çiğköfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına büyük bir titizlikle uymaktadır. Aynı zamanda bayiliklerinin de bu kriterlere uymasını beklemektedir. Hijyen kurallarına uyum gösterilmesi için tüm bayilerine gerekli eğitimi ve desteği de verir.

Bu özelliği ile lezzet konusunda tüm imkanlarını sunmaktadır. Bunun yanı sıra Ziyafet Çiğköfte yönetim konusunda da bayiliklerine gerekli personel ve işletmeci eğitimini verir. Bu eğitimler sayesinde bayiliğin kar marjı da kısa sürede yükselişe geçer.