cigkofte-franchise

Çiğköfte Franchise

Çiğköfte firmaları franchise bayilikler ile marka bilinirliğini arttırmayı hedeflemektedir. Birçok firma, bu tanınırlığı arttırdıkça kalite bakımından yetersiz kalmaya başlar.


Bundan dolayı da marka bilinirliği artsa da tercih edilme oranları oldukça düşer. Ziyafet Çiğköfte ise bu noktada kalite standartlarını yüksek tutarak, her bir bayiliğin aynı kalite standartlarına sahip olması için destek vermeyi sürdürmektedir.

Çiğköfte franchise için bu hususa dikkat etmek oldukça önemlidir. Ziyafet Çiğköfte bayiliği almak için web site üzerinden başvuru formunu doldurmak ve talep edilen bilgileri girmek yeterlidir.

Yapılan başvuruların incelenmesinden sonra şayet başvuru yapan kişi talep edilen kriterleri karşılıyorsa aranmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayiliği alabilmek için finansal yeterliliğe sahip olmanın yanı sıra finansal ve insan yönetim yetisine de sahip olmak gerekmektedir.

Girişimcinin bu bilgilere ve yetilere sahip olması Ziyafet Çiğköfte bayilikleri için yeterlidir. Özellikle finansal anlamda yeterliliğe sahip olan donanımlı kişiler kısa sürede yüksek bir kar elde edebilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte isim gücü ve marka bilinirliği sayesinde lezzetinden şüphe duymayan müşterileri kendi bayiliklerinize çekebilirsiniz. Çiğ köfte bayilikleri günümüzde en karlı iş kolları arasında yer almaktadır. Bu kardan pay elde etmek için Ziyafet Çiğköfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Çiğköfte bayilik şartları tercih edeceğiniz çiğ köfte konseptine göre değişmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik verdiği girişimcilerin risk açısından minimumda kalmasına destek sağlamaktadır.

Aynı zamanda Ziyafet Çiğköfte yönetim konusunda da bayiliklerine eğitim vermektedir. Bu eğitimler sayesinde bayiliğin kar marjı da yükselmektedir.

Çiğ köfte bayilik için kişilerin finansal yeterliliğe sahip olması gerekmektedir. Öte yan dan yatırımların da minimum düzeyde maliyet gerektirmesi ile girişimciler endişe duymadan yeni iş hayatlarına girebilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte franchise için reklam, mekan fizibilitesi gibi destekler de sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde mekanın en iyi konumda olabilmesi için gerekli tüm destek sunulmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte için maliyetler çiğ köftenin konseptine göre değişmektedir. Ancak diğer firmalara kıyasla maliyetler oldukça düşük tutulmaktadır. Aynı zamanda Ziyafet Çiğköfte tarafından sunulan desteklerden de ekstra ücret talebi bulunmamaktadır. Bu sayede girişimcilerin ekstra kazanç temeli de oluşmaktadır.