dusuk-yatirim-maliyeti-ile-cig-kofte-bayiligi-alinabilir-mi

Düşük Yatırım Maliyeti ile Çiğ Köfte Bayiliği Alınabilir mi?

Çiğ köfte bayiliği günümüzde en karlı iş alanlarının başında gelmektedir. Zincir çiğköftecilerin büyük bir kısmı oldukça yüksek maliyetlere bayilikler sunmaktadır.


Ziyafet Çiğköfte özellikle düşük yatırım maliyetleri ile çiğ köfte bayilikleri sunan firmaların başında gelmektedir. Çiğköfteci bayilikleri için genelde bu denli yüksek maliyetlerin talep edilmesinin başlıca sebebi ise kısa vadede yüksek kar kazandırmasıdır.

Bundan dolayı da düşük yatırıma sahip olan kişiler çiğ köfte bayiliğini düşünememektedir. Ancak Ziyafet Çiğköfte özellikle düşük yatırım maliyeti ile çiğ köfte bayiliği sunan ve bayiliklerini uzun vadede destekleyen yegane firmaların başında gelmektedir.

Ziyafet Çiğköfte yaklaşık olarak 20 ile 30 m2 arasında olan yerler, 19.900 TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun bayilik veren markaların başında gelmektedir. Bayiliklerinin genişlemesi için Ziyafet Çiğköfte girişimcilerine en uygun fiyatları sunarak, tüm ülkede ve Avrupa’da en sevilen firmaların başında gelmektedir.

Uygun fiyatlar ile beraber Ziyafet Çiğköfte tarafından sunulan avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Sektörün hızlı büyüyen öncü firması olarak bayiliklerinizin kısa sürede kar elde etmesi için tüm imkanlarını bayiliklerine sunmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Ziyafet Çiğköfte bayilikleri ve şubesi ile büyümeye devam eden ve çokça tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bundan dolayı da Ziyafet ailesine ve markaya katılacak olan bayiliklerini de bu özelliklere göre seçmektedir.

Ziyafet Çiğköfte kapsamında hizmet vermek isteyen markalarda olması gereken özellikler arasında girişimci ruh gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte maliyet oranından ziyade insan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi konusunda başarılı olan kişilerle çalışmaya önem vermektedir.

Bu noktada özellikle başarılı bir iş tecrübesine sahip girişimciler ile Ziyafet Çiğköfte ailesi ile beraber büyüme ve kazanç elde etme imkanına sahip olmaktadır. Tüm zamanını ve gücünü Ziyafet Çiğköfte yönetimi için kullanabilecek girişimciler için maliyet  ikinci plana atılabilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olması aranan koşulların başında gelmektedir. Ziyafet Çiğköfte konseptleri lokasyon özelliklerine kapsamında her bütçe aralıklarına uygundur. Cadde üzerinde, yürüyüş alanları üzerinde ya da AVM’lerde Ziyafet Çiğköfte konseptleri arasından bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.