en-iyi-cig-kofteci-markalari-2022

En İyi Çiğ Köfteci Markaları 2022

En iyi çiğ köfteci markaları 2022 senesinde en merak edilen konuların başında gelir. En sevilen ve en iyi çiğköfte markası olarak kabul edilen Ziyafet Çiğköfte, bayilikleri ile 2022 senesinde de büyümeye devam etmektedir.

Bayilikleri ve girişimcileri ile dünyada en başarılı ve en iyi çiğ köfte markası olmak için emin adımlarla yürüyen Ziyafet Çiğköfte, bu tutkusunu da girişimcileri ile sürdürmeye devam etmektedir.  Ziyafet Çiğköfte özellikle farklı bayilik konseptleri ile tüm bayiliklerine göre tercih edilen kar marjını arttırmayı da önemser.

Özellikle Ziyafet Çiğköfte, küçük maliyetler ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz markaların başında gelir. Bu sebeple de en sevilen ve en başarılı çiğ köfteci markaları arasında yer almıştır. Ziyafet Çiğköfte, marka bilinirliği, kalitesi ve bayiliklerine verdiği destek sayesinde girişimciler tarafından en sevilen markalar arasında yer aldığı için 2022 senesinde de bayilik için en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Çiğ köfte, Türkiye’de en çok sevilen sokak lezzetleri arasında yer almaktadır.  Özellikle Ziyafet Çiğköfte konsept bakımından bayiliklerine farklı temalar ve fiyat aralıkları sunarak her bütçe için kazanç kapısı olmaktadır. Bu özelliği ile Ziyafet Çiğköfte yatırım bütçelerine göre esnek, pratik, uygun ve ekonomik alternatifleri de size sunar.

Her bütçeye uygun olan Ziyafet Çiğköfte konseptleri ise:

  • AVM
  • Dükkan
  • Restoran
  • Şube ve bayilik konseptleridir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Mantıklı mı?

Ziyafet Çiğköfte kalitesi ve lezzeti ile diğer zincir restoranlardan ayrılmaktadır. Kalite bakımından her bayiliği aynı lezzet skalasına sahiptir. Bundan dolayı da lezzet kalitesi ile her bayisi için tüm desteğini sunmaktan çekinmemektedir.

Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal bazda hızlı yükselen marka bilinirliği sayesinde kısa sürede kar marjı elde etmeyi sağlar. Çiğ köfte bayilik fiyatları ise konseptlere göre değişmektedir. Alışveriş Merkezi, şube ya da restoran gibi konseptler arasından yapacağınız seçimler fiyatları belirler.

Bundan dolayı da konseptler iş kar marjının da değişmesini sağlar. Bayilik fiyatlarına aynı zamanda dahil olan hizmetlerin başında personellerin eğitimi, personellerin iş alım süreçleri, yönetici eğitimleri gibi konuların tamamı Ziyafet Çiğköfte tarafından verilmektedir.