en-iyi-cigkofteci-nasil-olmali

En İyi Çiğköfteci Nasıl Olmalı?

Ziyafet Çiğköfte en iyi çiğ köfteciler arasında lider konumdadır. Özellikle farklı bayilik konseptleri ile girişimcilerine destek olsa da her bir bayiliği aynı lezzet ve kalite desteğini sunmaktadır.


Acının en karlı ziyafeti olan Ziyafet Çiğköfte ile küçük maliyetler ile yüksek kazançlar elde ederek en iyi çiğ köfteci olabilirsiniz. Ziyafet Çiğköfte, marka bilinirliği, kalitesi ve bayiliklerine verdiği destek sayesinde bayilik için en çok başvuru alan firmaların başında gelmektedir.

Bunun yanı sıra düşük yatırım maliyetleri ile girişimcilerine büyük bir iş imkanları da sunarak kazanç sağlamaktadır. Ziyafet Çiğ Köfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde artmasının da sebebi budur.

Ziyafet Çiğ Köfte 2005 yılından beri en popüler bayiliklere sahip olan bir firmadır. Bununla beraber her sene artan kalitesi ile hizmet vermektedir. Çiğ köfte sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olarak da hizmet vermeye de devam etmektedir.

En İyi Çiğ Köfteci için Bayilik Nasıl Alınır?

Çiğ köfte bayiliği almak için atmanız gereken ilk adım hangi marka ile çalışacağınıza karar vermeniz olacaktır. Bunu yaparken markanın büyüklüğünden ziyade bayiliklerine sunduğu destekleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte bu hususta bayiliklerine en çok hizmet sunan firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Ziyafet Çiğköfte’den bayilik almak için izlemeniz gereken adımlar ise oldukça basittir.

Öncelikli olarak hiçbir şekilde icralık olmamış olmanız gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte aracılığı ile bayilik alabilmek için Ziyafet Çiğköfte web sitesindeki formu doldurmanız gerekmektedir.

Sitedeki formu doldurduktan sonra ise gerekli tüm şartları yerine getirmeniz beklenmektedir. Şartlar başvuru formunda açıkça belirtilmiştir. Bu şartları sağlayan girişimciler ise Ziyafet Çiğköfte ekibi tarafından aranır.

Tüm bu aşamaların sağlıklı şekilde tamamlanmasının ardından Ziyafet Çiğköfte ekibi ile beraber lokasyon, fizibilite ve dekorasyon çalışmaları da artık ekipçe tamamlanmaktadır.

Bayilik açması için onay verilen ve süreçleri kabul edilen girişimciler için açılıştan önce tüm eğitimleri de almaktadır. Reklam desteği, iş işleyiş süreçleri ve tüm adımların tamamlanmasının ardından en iyi çiğ köfte bayiliği açılmaktadır.