en-karli-cigkofte-markasi-nedir

En Karlı Çiğköfte Markası Nedir?

Çiğköfte bayiliği alabilmek için her çiğ köfte markası kendine has kriterler belirlemektedir. Ziyafet Çiğköfte tarafından sulanan koşulların tamamı kalıcı, istikrarlı ve karlı bir iş kolu oluşturmak için özel olarak düzenlenmiştir.


Ancak girişimcilerin elbette finansal yeterliliğe sahip olması gerekmektedir. Finansal yönetiminin doğru şekilde sağlanmasının ardından girişimci ruhun yeterli düzeyde olması da gerekmektedir. Ziyafet Çiğ Köfte markasının altında satış yapacak ve markayı temsil edecek olan bayiliklerin bu noktada yeterli kalite koşullarını da karşılaması önemlidir.

En karlı çiğ Köfte bayiliği için Ziyafet Çiğköfte tarafından sunulan kriterler ve bayilik avantajları:

  • Ziyafet Çiğköfte tarafından belirlenmiş finansal koşulları sağlamak gerekmektedir.
  • Bayiliklerin istikrarlı şekilde iş kolunu sürdürmesi ve maddi kazancını sağlaması için yeterli çalışma disiplinine sahip olması gerekmektedir.
  • Lokasyon seçimini doğru şekilde tamamlamak gerekmektedir. İş disiplinini ve belirlenen kriterleri karşılayacak çalışma koşullarını sağlaması gerekmektedir.
  • Çiğ köfte bayiliği almak için gerekli maliyet, çiğ köfte konseptine göre değişmektedir. Bundan dolayı da risk etkenlerini doğru belirlemek gerekmektedir. Risk faktörlerinin tamamı Ziyafet Çiğköfte tarafından da azaltılmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Farklı 

Ziyafet Çiğköfte, çiğ köftenin 4 bin yıllık lezzet kültürünü bayilikleri ile paylaşır. İsim ve marka bilinirliğini korumayı hedeflediği için de tüm franchise bayiliklerine aynı desteği sunar.

Çiğ köfte Türk mutfağının vazgeçilmez sokak lezzetleri arasındadır. Bu lezzet hem bağışıklık sistemini güçlendirir hem de sağlıklı bir sokak lezzetini sunarak, zararlı fast food kültürünün de önüne geçer.

Esasında çiğ köfte, oldukça sağlıklı bir tarif olarak oldukça doyurucudur. İçeriğinde bulunan bulgur, kısa sürede doyum sağlanmasına destek olur. Bu sayede kilo kontrolü için de uygun bir sokak lezzetidir. Çiğ Köfte içeriğinde mevcut olan tüm lezzetler aynı zamanda vitamin ve mineral içeriği bakımında da oldukça zengindir.

Etsiz çiğ köfte içinde doğal malzemeler kullanılır. Ziyafet Çiğköfte doğal ve lezzetli isotlar kullanır. Bu malzemeler de E ve C vitamini bakımından oldukça zengindir. Ziyafet Çiğköfte bayilikleri için de aynı sağlığı sunar.