ESKİŞEHİR ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte, yurtiçinde yaptığı çalışmalar ile kendini sektöre ve ülkeye kanıtlayan önemli ve itibar sahibi olan bir gıda mağazaları zincirleri şirketidir. Şirket Eskişehir çiğ köfte franchise bayilikleri vereceğini açıkladığı günden beri, birçok talep almıştır. Şirketin Eskişehir çiğ köfte franchise şubelerini vermesindeki en önemli etken bölgesel çalışmalarda birçok kişiye iş imkanı sunup ekonomiye önemli katkılar yaparak büyümeyi amaçlamaktadır.

Firmanın personel kadrosuna verdiği eğitimler oldukça önemli bir güç kazanmasını sağlamıştır. Ayrıca bu yöresel lezzetleri ağırlıklı öğrencilerin olduğu bu şehirde, öğrencilere uygun fiyatlar ile hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

Şirket bölge halkını bu yöresel lezzetlerden mahrum etmek istemediği için en taze ürünler ile iyi servis sunumu konusunda garanti vermektedir.  Şirketimiz bu çalışmaları ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlarken önemli ölçüde istihdam sağlamaktadır. Açılması planlanan bu bayilikler konum olarak canlı olan bölgelerde olması işletmenin açılabilmesi için oldukça önemli bir detaydır.

Lokasyon özellikleri şirketimizin göndermiş olduğu uzmanlar tarafından ziyaret edilerek keşif yapılacaktır.  Bu keşiflerin olumlu olması durumunda gerekli şartlarda anlaşıldığı takdirde şubenin açılma süreci başlatılır. 

Eskişehir Çiğ Köfte Franchise Açmak İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Bir işletmenin kurulabilmesi için bazı şartlar gereklidir. Ziyafet çiğ köfte, girişimcilere sunmuş olduğu bu imkanlara bazı şartlar eklemiştir. Bu şartlardan kısa bahsedecek olursak, Finansal anlamda işletmeyi yönetebilme özelliğine sahip olmak, işletmecilik tecrübesine sahip olmak, başarı azmi ve istikrarlı bir çalışma yöntemi özelliği şirketin sunduğu bazı şartlar arasında yer alır.

Bunlardan farklı olarak şirketin belirlemiş olduğu maddi tutar ve eğitime önem verip hiyerarşik bir çalışma düzenine sahip olmak gereklidir. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip olan girişimcilerin Eskişehir çiğ köfte franchise şubelerini açma hakkına sahip olmaları kolaylaşır.  Şirketimiz bu kazanç modeli ile dünyaya açılmayı hedeflemektedir.