franchise-icin-en-dogru-cigkofte-markasi

Franchise için En Doğru Çiğköfte Markası

Franchise, bilinen bir markanın bayiliğini almak anlamına gelir. Sıfırdan bir marka kurmak yerine bayilik sistemi ile çalışmak çok daha karlı olmaktadır. Müşterisi olan markalar, kısa sürede bayiliklerin de kar elde etmesini sağlar. Türkiye’de en karlı iş sistemleri arasında yer alan Franchise için her zaman doğru markalarla, doğru prensiplerle çalışmak gerekmektedir.

Girişimci olmak ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, iş için sahip olduğunuz maddi birikimi doğru kullanmanız oldukça önemlidir. Bunun için de her zaman için öncelikle araştırma yapmanız gerekmektedir. Franchise olarak tercih edebileceğiniz birçok çiğ köfte markası bulunmaktadır. Ancak bu markalar arasında en karlısını seçerken bazı püf noktalara önem vermeniz gerekmektedir.

Hangi markayı tercih edebileceğinize karar verirken marka bayilik sayısından ziyade, bayiliğe olan destek, fiyatlar ve kar marjına göre seçim yapmanız en doğrusu olacaktır. Ziyafet Çiğköfte 68 ilde toplamda 700 adet çalışma noktasına sahiptir. Bundan dolayı da müşterilerine kaliteli hizmet veren bir marka olarak bayilikleri için de tüm desteği sağlar.

Ziyafet Çiğköfte Neden Farklı?

Bayilik almak için yola çıktıktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli konu, sizden sipariş veren bir misafirin tekrar aynı lezzeti tekrar yaşamasını sağlamaktır. Ziyafet Çiğköfte de bu aşamada gereken tüm iş disiplinine sahiptir. Zincir markaların en önemli dezavantajlarının başında hijyen kuralları ve lezzet gelir. Hijyen ve lezzet başarılı olmak isteyen bayilerin ve markaların olmazsa olmaz kriterleridir.

Lezzet, özellikle farklı bayilikler ile bozulan bir kriter olmaktadır. Bu durum Ziyafet Çiğköfte bayiliklerine verdiği destek ile ortadan kalkar. Ziyafet Çiğköfte, her bayiliğinde belirli bir kalite standardını korumaktadır. Bundan dolayı da lezzet anlamında herhangi bir eksiklik söz konusu olmaz.

Bir diğer önemli konu ise lezzetin yanı sıra elbette hijyendir. Ziyafet Çiğköfte, bayilik sistemi ve tüm şubelerine verdiği destek sayesinde Türkiye genelinde kaliteli ve lezzetli başarı deneyimini sunar. Personellere, girişimcilere ve çalışan tüm kişilere gerekli eğitim de Ziyafet Çiğköfte tarafından düzenli olarak sunulur.

Bu konunun yanı sıra özellikle kalitesi ile tüm dünyada adından söz ettirdiği için de uluslararası bir firmadır.