franchise-olarak-en-iyi-cigkofte-markasi

Franchise Olarak En İyi Çiğköfte Markası

Franchise, bayilik sistemi demektir. Türkiye’de en kısa sürede kazanç elde edebileceğiniz iş sistemleri arasında bulunur. Franchise için her zaman doğru markalarla, doğru prensiplerle çalışarak yola çıkmak gerekmektedir.

Girişimci olmak ve kendi işinizin patronu olmak için, iş kurmak adına sahip olduğunuz maddi birikimi doğru kullanarak araştırma yapmanız gerekmektedir. Franchise olarak tercih edebileceğiniz birçok çiğ köfte markası bulunmaktadır.

Hangi markayı tercih edebileceğinize karar verirken marka bayilik sayıları dışında, bayiliğe olan destek, fiyatlar ve kar marjına göre markayı seçmeniz gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte 68 ilde toplamda 700 adet çalışma noktası ile hizmet vermekte, bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Bundan dolayı da müşterilerine kaliteli hizmet veren bir marka olarak bayilikleri için de tüm desteği sunmaktadır. Bu koşulları karşılayan markaların başında ise Ziyafet Çiğköfte gelir.

Ziyafet Çiğköfte Farkı Nedir?

Bayilik açmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında lezzet ve hijyen gelir. Özellikle sizden sipariş veren bir misafirin tekrar aynı lezzeti deneyimlemek isteyeceğini bilerek her serviste aynı titizliği göstermeniz gerekir. Ziyafet Çiğköfte de bu aşamada gereken tüm iş disiplinine sahiptir.

Zincir markaların en önemli dezavantajı hijyen kuralları ve lezzet olmaktadır. Ziyafet Çiğköfte lezzet ve hijyen konusunda asla taviz vermemektedir. Lezzet, özellikle farklı bayilikler ile bozulan bir kriter olmaktadır. Bu durum Ziyafet Çiğköfte bayilikleri ile ortadan kalkar. Ziyafet Çiğköfte, her bayiliğinde belirli bir kalite standardını korumaya istikrarlı şekilde devam etmektedir.

Bundan dolayı da lezzet anlamında herhangi bir eksiklik ortaya çıkmaz. Bir diğer önemli husus ise lezzetin yanı sıra elbette hijyen olarak karşımıza çıkar. Ziyafet Çiğköfte, bayilik sistemi ve tüm şubeleri ile beraber Türkiye genelinde kaliteli ve lezzeti sunar. Personellere, girişimcilere ve çalışan tüm kişilere gerekli eğitim de Ziyafet Çiğköfte tarafından verilmektedir.

Bunun yanı sıra özellikle kalitesi ile tüm dünyada adından söz ettirmektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak çalışanlarımız ve bayiliklerimiz ile kocaman bir aile olarak büyümekteyiz. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında bayilik için en doğru firmaların başında Ziyafet gelmektedir.