franchise-olarak-hangi-cigkofte-markasi-tercih-edilmeli

Franchise Olarak Hangi Çiğköfte Markası Tercih Edilmeli?

Franchise, bayilik sistemi anlamına gelir. Türkiye’de en karlı iş sistemleri arasında yer alan Franchise için her zaman doğru markalarla, doğru prensiplerle çalışmak gerekmektedir.


Girişimci olmak ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, iş için sahip olduğunuz maddi birikimi doğru kullanmak için araştırma yapmanız gerekmektedir. Franchise olarak tercih edebileceğiniz birçok çiğ köfte markası bulunmaktadır.

Hangi markayı tercih edebileceğinize karar verirken marka bayilik sayısından ziyade, bayiliğe olan destek, fiyatlar ve kar marjına göre seçim yapmanız gerekmektedir. Ziyafet Çiğköfte 68 ilde toplamda 700 adet çalışma noktasına sahiptir. Bundan dolayı da müşterilerine kaliteli hizmet veren bir marka olarak bayilikleri için de tüm desteği sunmaktadır.

Bu koşulları karşılayan markaların başında ise Ziyafet Çiğköfte gelir. Ziyafet Çiğ Köfte bayiliklerinin kazancının artması ve karlı bir iş kolu yaratmak adına tüm desteği de sizlere sunar.

Ziyafet Çiğköfte Farkı Nedir? 

Bayilik almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sizden sipariş veren bir misafirin tekrar aynı lezzeti deneyimlemek istemesidir. Ziyafet Çiğköfte de bu aşamada gereken tüm iş disiplinine sahiptir.

Zincir markaların en önemli eksikliği hijyen kuralları ve lezzet olmaktadır. Lezzet, özellikle farklı bayilikler ile bozulan bir kriter olmaktadır. Bu durum Ziyafet Çiğköfte bayilikleri ile ortadan kalkar.

Ziyafet Çiğköfte, her bayiliğinde belirli bir kalite standardını muhafaza etmeye devam eder. Bu sebeple de lezzet anlamında herhangi bir eksiklik meydana gelir. Bir diğer önemli konu ise lezzetin yanı sıra elbette hijyendir.

Ziyafet Çiğköfte, bayilik sistemi ve tüm şubeleri sayesinde Türkiye genelinde kaliteli ve lezzeti sunar. Personellere, girişimcilere ve çalışan tüm kişilere gerekli eğitim de Ziyafet Çiğköfte tarafından verilmektedir.

Bunun yanı sıra özellikle kalitesi ile tüm dünyada adından söz ettirmektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak çalışanlarımız ve bayiliklerimiz ile kocaman bir aile olarak büyümekteyiz.

Ziyafet Çiğköfte olarak yalnızca Türkiye için değil tüm dünyada bilinen bir marka olmak adına çalışmaktayız. Ziyafet Çiğköfte, üretim ve hizmet alanında tüm hijyen kurallarına uyum sağlayarak güven, lezzet ve kalite kriterlerini de karşılamaktadır.