Bayi Konsepti


Bayi Konsepti

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE ve FRANCHISING

‘’Acının en karlı ziyafeti’’ ile kazanmanın keyfini çıkarın...

Ziyafet Çiğ Köfte; damak tadı ve ürün kalitesine ek olarak düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunuyor...

Ziyafet Çiğ Köfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarıli bir şekilde artırarak önemli bir başarı elde etmiş ve nihayet günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek ve başarılı markalarından biri haline gelmiştir.

Şubat 2014 tarihi itibariyle Türkiye de yaklaşık 440 franchise şube ile çiğ köfte sektörünün en yaygın zincirlerinden biri olan Ziyafet Çiğ Köfte; Yurt dışından da çok fazla sayıda franchise ve master franchise talepleri almaktadır. Bu bağlamda başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere dünyanın değişik bölge ve ülkelerinde ki yatırımcılarla yapılan görüşmeler devam etmektedir.

Ziyafet Çiğ Köfte, girişimcilerin yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli sunmaktadır. Yeni Kiosk konseptimizlede Ziyafet Çiğköfte’yi tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzeti sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

ZİYAFET ÇİĞKÖFTENİN TERCİH EDİLME SEBEPLERİ

Sektörün hızlı büyüyen öncü firması

Ziyafet Çiğköfte’nin Ulusal bazda hızlı yükselen marka bilinirliği

Çiğ köfte sektöründeki büyüme potansiyeli

Pazar sürekliliği

Yatırımın hızlı geri dönüşümü

Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün

Kaliteli hizmet ve servis

Yüksek temizlik ve hijyen standardı

Keyifli tüketim alanları

Eğitim desteği

Tanıtım gücü

Bilgi & birikim

Güçlü dağıtım ağı