gecmisten-gunumuze-cigkofte

Geçmişten Günümüze Çiğköfte

Topraklarımız sınırları içerisinde keşfedilen pek çok yiyecek günümüze kadar gelmiş, tat kalitesini koruyarak devamlılığını sürdürmektedir. Bu yiyecekler arasında günümüzde eşsiz tat popülerliğiyle, doyuruculuğuyla, aynı zamanda yatırımcılara kaliteli ve güvenilir iş imkanları sunan bir yiyecek vardır; çiğköfte.


Yapımı zahmetli, kol ve bilek gücüne bakan çiğköfte günümüze kadar pek çok yiyecek arasından sıyrılıp kendi alanında bir marka haline gelmiştir. Halkın damak tadına birebir hitap eden ve oldukça sevilen bir gıda türüdür.

Üzerinde yapılan araştırmalar ile sadece bir gıda olmaktan çıkan ve bir şifa haline gelen çiğköfte acı ve acısız, ekşi seçenekleriyle yaşlı, genç, çoluk çocuk herkese hitap etmekte sevilerek tüketilmektedir.

Çiğköfte Hangi Markalardan Güven İle Tüketilebilir?

Çiğköfte sektörüne girişmiş birden fazla marka vardır ve bu durum tüketiciler üzerinde güvenilirlik korkusu yaratmaktadır. Zira çiğköfte içinde pek çok baharatı barındırmakta günümüzde merdiven altı hastalık saçan kalite yoksunu baharatlar üretilmektedir.

Hal böyle iken hijyenik ortamlarda yapılmayan ve kalitesiz malzemeler kullanılan gıdaların hastalık saçtığı düşünülünce insanların hijyene özen gösteren aynı zamanda ürettiklerinin yapımında kaliteli malzemeler kullanan marka arayışı normaldir.

Hizmet kalitesi düşünüldüğünde lezzetiyle kendini ayıran diğer markalardan Ziyafet Çiğköfte ile hijyen konusunda da insanların içine su serpmesini sağlar. Hijyeni ve lezzetti birbirinden ayırmadan hizmet veren Ziyafet Çiğköfte kaliteli bir markadır.

Tüketirken akıllardaki hijyen sorularını ortadan kaldırıp eşsiz tadıyla tüketicinin rahat bir şekilde ziyafet çekmesine yardımcı olur. Eşsiz soslarıyla tüketicinin çiğköftede kendi damak tatlarına göre ayrım oluşturmasını sağlar.

Malzeme kalitesi ile üretimde bolluktan kaçınmaz bir ısırıkla, kıvırcığın sade tadını, eşsiz karışımlarla oluşturulmuş çiğköftenin mükemmel tadını ve kendi zevkine göre dahil ettiği soslarla tüketen kişi kendine özel bir çiğköfte olduğunu hissedebilir.

Ziyafet Çiğköfte Hizmet Politikası

Ziyafet Çiğköfte, hijyen konusunda elverişli ve titiz bir şekilde davranmaktadır. Müşterilerini memnun edebilmek adına profesyonel çalışanlarıyla birlikte hizmet vermektedir.

Yıllar boyunca verdiği hizmetin kaliteli bir halde olması, müşteri potansiyeline olumlu etkiler sunmuştur.  Böylelikle müşteriler hijyen ve lezzeti aynı anda, aynı çatının altında bulabilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte, bayilik verdiği kişilere de dikkat etmektedir. Hijyen sertifikaları dahilinde verilen hizmetin sürekli aynı hijyende kalabilmesi için çeşitli çalışmaların yapılması söz konusu olmuştur.

Böylelikle müşterilerin aklında herhangi bir soru işareti kalmamaktadır. Ziyafet Çiğköfte, minimum yatırımla kazanç sağlayabilmek için bayiliğini verebilmekte ve kazancın üst düzeye çıkabileceğini marka bilinciyle garanti etmektedir.