GİRESUN ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte şirketi, birçok bölgede yatırımlar yaptığı gibi, Karadeniz bölgesinde girişimcilere önemli bir iş imkanı ve yatırım şansı sağlamaktadır. Şirket, Giresun çiğ köfte franchise çalışmalarını sürdürerek birçok girişimciye bu işletmeyi açma şansını düşük maliyetler ile sunar.  Bu yörenin insanlarının bu lezzetten mahrum kalmamasını isteyen şirket, burada birçok şubenin açılması için birçok çalışma yürütmektedir.

Dünyanın en bilinen markaları arasında yer almak isteyen şirketimiz 81 ilde yaptığı çalışmalar ile gücüne güç katmaya ve birçok iş ortağı kazanmaya devam etmektedir. Bu sebeple Giresun çiğ köfte franchise fırsatını değerlendirmek isteyen girişimci adaylarına bu fırsat altın değerindedir.

Şirketimizin bu çalışmaları bölgede oluşacak herhangi bir işsizliği azaltıp bölgenin kalkınmasını sağlayacak adımlar atılacaktır. Şirketimiz açısından bayiliklerin açılacağı adresler ve bölgeler oldukça önem arz etmektedir.

Giresun Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Ülkemizdeki bütün bölgelerde yapılan bu çalışmalar hassas bir şekilde sürdürüldüğü için bu şubelerin franchise olarak verilmesinin elbette şartları vardır. Bu şartlar, yönetme ve çalışma azmi, işletmecilik tecrübesine sahip olmak ve eğitimlere açık olmak, yenilikçi bir zihniyete sahip olmak ve şubenin açılması için gerekli maddi tutara sahip olmak yeterlidir.

Bütün bölgelerde yapılan bu çalışmalar titizlikle yönetilmektedir. Ayrıca Giresun çiğ köfte franchise sahip olmak isteyen kişilerin, şubeyi açmak istedikleri bölgelerin işletmeye uygun olması gerekmektedir. Lokasyon özelliklerinin bölgelerin işlek yerlerinde olması şirketin öncelik verdiği bir diğer husustur.  Bu tarz bölgelerdeki iş potansiyeli oldukça büyüktür.