Ziyafet Çiğköfte Bayilik Konseptleri


Ziyafet Çiğköfte Bayilik Konseptleri

                Ziyafet Çiğköftenin üç adet bayilik konsepti bulunmaktadır. Konseptlerin geniş bir kapsama hitap etmesi, girişimcilerin satış alanını ve gücünü genişletmektedir. AVM, şube ve restoran gibi konseptlerin sunulması, müşterilerin artışına sebebiyet vermektedir.  Konseptler kişinin bütçesine göre ayarlanmaktadır. Çünkü her konseptin maliyeti değişim göstermektedir. Maliyetlerin en aza indirgenmesini sağlayan Ziyafet Çiğköfte, böylelikle girişimcilerin açık bir yolda yürümelerine yardımcı olmaktadır. Yeni açılan bayi hakkında reklamların yapılması ve açılış töreninin düzenlenmesi, bayiinin bölgede bilinmesine yardımcı olmaktadır. Bölgede bilinen bayi, herkese hitap edecek kaliteli bir hizmet sunacaktır. Hizmetin kaliteli hale gelmesini eğitimler sağlamaktadır. Verilen eğitimler, profesyonel bir çalışmanın oluşmasına yardımcı oluyor. Böylelikle müşteriler hizmetten memnun kalacak ve sürekli bayiden alışveriş yapacaktır. Sektörde hızla büyüyen bir bayi olmak isteniliyorsa Ziyafet Çiğköfte tercih edilmelidir. Çiğköfte bayiliği almak isteyen kişilerin başvuru formunu doldurması ve gerekli şartları yerine getirmesi gerekir. Finansal yeterlilik, girişimci ruhu, gelişmeye açık, Ziyafet Çiğköfte markasının gelişmesine yönelik çalışmalar gibi şartlar koşulmaktadır.

Hangi Konseptler Neye Göre Veriliyor?

                Konseptler bayilik alan kişinin tercihine kalan bir durumdur. Kişi istediği konsepti seçerek bayilik açabilir. Finansal yeterlilik, şartlar sağlandığı taktirde marka ile irtibat kurulmaktadır. Ziyafet Çiğköfte bayilik ağında bulunmak, sektörde büyümeye yardımcı olacaktır. Çiğköfte bayiliği alacak olan kişinin marka adı altında çalışması ve markayla birlikte hizmet vermesi, daha fazla kazanç sağlamasına yardımcı olmaktadır. Ziyafet Çiğköfte ulusal bazda ve Türkiye’de bilinen bir markadır. Markanın hızla büyümesi, bayilerin de hızla büyüyeceği anlamına gelmektedir. Sektörde bilindik bir markayla çalışmalar yürütmek, kişinin avantaj sağlaması sağlar. Bu yüzden girişimde bulunan kişiler marka adı altında çalışmayı tercih ederek, daha sağlam bir girişimde bulunur.

Bayilik Konseptlerinde Fiyat Farkı Var Mı?

                Her konseptin maliyeti farklıdır ve değişiklik göstermektedir. AVM ve restoran maliyeti biraz daha üst düzeydeyken şube maliyeti daha düşüktür. Yürüyüş yolunda açılan bir şubenin AVM konsepti kadar kazanç sağlaması mümkündür. Ziyafet Çiğköfte açılan bayiinin lokasyonuna da dikkat etmektedir. Eğer lokasyon kötü bir durumdaysa fizibilite çalışmaları yapılarak lokasyonun daha iyi bir duruma gelmesi sağlanır. Çiğköfte bayiliği alanların farklı desteklerden faydalanarak, bölgede bilindik hale gelmesi de mümkündür. Çünkü marka, reklam çalışmalarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Böylelikle bölgede bilinir bir hale gelmek ve kaliteli bir marka olduğunu göstermek, daha kolay oluyor. Kolaylıkların bu kadar geniş kapsamda sağlanması girişimcilerin kazancını arttırıyor.