Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Hakkında Bilgi


Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Hakkında Bilgi

                Yöresel lezzetler anlamında ülkemizde  büyük  faaliyetler gösteren firmamızın temel amaçları arasında bulunan bu  lezzeti bütün dünyaya ulaştırabilmek ve bu lezzeti bir dünya markası haline getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Lezzetlerimiz hijyenik ortamlarda işin ehli olan tecrübeli ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Ziyafet çiğkötfe, ülkemizde girişimcilere iyi bir iş modeli sunarak  çiğköfte bayiliği veren firmalar sıralamasında zirvede yerini almaktadır. Özellikle firmamızın son zamanlarda bayilik ve franchise iş modelleri sunarak yaptığı çalışmalar birçok kişiye iş konusunda büyük oranda istihdam sağlarken birçok girişimcinin sürekliliği devam eden bu pazarda büyük kazançlar sağlamalarını hedeflemektedir. Son yıllarda bir markanın büyümesiyle birlikte herhangi bir gıda veya hizmet sektöründe şubeleri zincirleme şeklinde açması oldukça popüler bir hal alırken birçok firma bu zincirlerden yeterli pazar araştırması yapmadığı için zarar etmektedir.

Çiğköfte Bayiliği Vermeden Önce Yapılması Gereken Çalışmalar

                Firmamızın bayilik vermeden önce belirli kriterlere sahip olması bu anlamda şirketten bayilik alacak kişi ve kurumların zarar etmemesi üzerine detaylı incelemeler ile sıkı bir çalışma sergilemektedir. Şirketimizin yapmış olduğu bu çalışmalar sektörde çiğköfte bayiliği veren firmalar sıralamasında şirketimizin zirvede olmasını sağlamıştır. Öncelikle sektörde uzun yıllardan beridir, hizmet vermiş profesyonel ve uzman olan bir ekip oluşturduğumuz personellerimiz sizlerin başvuru sürecinde yer açmak istediğiniz bölgenin bütün özelliklerini araştırarak sizlere iş konusunda belirli araştırmalar yaparak avantaj ve dezavatajlar hakkında bilgi vererek bölgede bu iş yerinin kar bırakacağı konusunda istatistiksel çalışmalar sergileyeceklerdir. Bu çalışmalar sonrasında sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlayacaklardır.

Çiğköfte Bayiliğinin Ekonomik Boyutu

                Firma yetkililerinin yapacağı bütün çalışmalar daha önce açılmış birçok şubeden dolayı kendilerine tecrübe kattığı için bölgedeki bütün dengeleri hesaplamaktadırlar. Bu yüzden zarar edeceğinizi hesapladıkları bölgelerde sizin kazancınızı ve  menfaatlerinizi düşünerek bu yatırımın riskli olduğunu sizlere iletip bu iş yerinin açılmaması için sizlere gerekli açıklamaları yapmaktadırlar. Çiğköfte bayiliği veren firmalar konusunda diğer şirketlerden farkımız, bu anlamda girişimcilerin zor durumda kalmamasını sağlayarak sektörde bizimle çalışacak bütün kişi ve kurumların kazanç ve menfaatlerini korumak altına alıp sektörde dik duruşumuz ve kaliteli çalışmalarımızla bu anlam hizmet verebilmektir. Hizmet kapsamında uygun görülen bölgelerde girişimcilere ödeme kolaylığı sağlayarak kendilerine sürekliliği olan bu sektörde büyüme fırsatı sağlamaktayız. Şirketimiz Türkiye'de öncelikli olarak Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde hizmet vermektedir. En büyük amaçlarımızdan biride İşletmelerimizi 81 vilayette hizmete geçirerek daha fazla kitleye hitap ederek bu lezzet bütün insanımız ile tanıştırmaktır.