Ziyafet Çiğköfte'den Franchise Almak


Ziyafet Çiğköfte'den Franchise Almak

                Ziyafet Çiğköfte, franchise almak isteyen kişiler için fazlasıyla olanak sunuyor ve destekleriyle daha fazla kazanmaya teşvik ediyor. Çiğ köfte bayiliği almak isteyen kişilerin, Ziyafet Çiğköfte’yi tercih etmesi halinde kazanç kapılarının aralanması söz konusu olacaktır. Kazanç kapılarının açılabilmesi için reklam, bölge koruma sistemi, eleman işe alma ve yetiştirme, açılış öncesi eğitim ve eğitim takipleri gibi destekler sunulmaktadır.  Desteklerin bu şekilde sunulması, pazar genişlemesine sebebiyet vermektedir. Bayi sahibinin fazla kazanca ulaşabilmesi için düşük maliyetle bir yatırım yapması yeterli olacaktır. Yatırımın bu yönde yapılması, kişinin risksiz bir yatırım yapabilme olanağına sahip olması anlamına gelmektedir. Müşterilerin hazır halde Ziyafet Çiğköfte markasını bilmesi, müşteri potansiyelinin olumlu etkilenmesine sebebiyet verecektir. Ziyafet Çiğköfte reklamları, tüm bayilere etki sunmaktadır. Çiğ köfte bayiliği alan kişinin aynı zamanda ekipman konusundaki destekleri, Ziyafet Çiğköfte tarafından sağlanmaktadır. Böylelikle ekipman problemi yaşanmamakta ve malzemelerin kalitesi üst düzeyde tutulmaktadır. Bayi alan kişinin mekan özelliklerine dikkat etmesi gerekmektedir. Marka, gerekli dekorasyonları ve hijyeni sağlayabilmek için mekanın üzerinde çalışmalar yapacaktır.

Ziyafet Çiğköfte’den Franchise Almanın Faydaları

                Franchise almanın en önemli avantajlarından biri marka bilincinin hazır halde oluşmasıdır. Kişi markayla ilerleyeceği için müşterileri hazırdır. Ekstradan müşteri toplamak için masraf yapmaya gerek kalmamaktadır. Çiğköfte bayilik konusunda girişim yapacak olan kişilerin finansal yönetim konusunda tecrübeli olması gerekmektedir. Tecrübe, ilgi ve merakın ön planda tutulması marka için önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Girişimci ruhu bulunan kişilerin, marka sayesinde yüksek kazançlar elde edebileceğini de unutmamak gerekir.  Kazançların yüksek olması, kişinin bayilik konusundaki düşüncelerini olumlu etkileyecektir. Ziyafet Çiğköfte tüm bunların yanı sıra destekleriyle verilen bayiinin kalkınmasına da yardımcı olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Franchise Şartları

                Girişimde bulunacak olan kişilerin Ziyafet Çiğköfte ile işbirliği yapması, fazlasıyla fayda sağlamasına yardımcı olacaktır. Çiğköfte franchise alacak olan kişilerin, başvuru formunu doldurması halinde marka tarafından incelenmeye alınacaktır. İnceleme yapıldığı taktirde irtibata geçilecek ve hizmet detayları hakkında bilgiler verilecektir. Bayiliğin konseptine göre gereken lokasyon ve mekan özelliklerinin sağlanması gerekmektedir. Mekan ve lokasyon özellikleri konsepte göre sağlanırsa çalışmalar hemen başlayacaktır. AVM, Şube, Restoran konseptleriyle bayilik veren Ziyafet Çiğköfte; tüm desteklerini verdiği bayilere sunmaktadır. Düzenlenen reklamlar, elaman eğitimi, dekorasyon ve mekan tasarımı gibi desteklerin de verilmesi; bayilik alacak olan kişinin memnuniyetini sağlamaktadır. Finansal olarak yeterliliğin bulunması da gereken şartlar arasında yer almaktadır.