İSTANBUL ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte, dünya çapında bir firma ve büyük bir marka değerine sahip olmak için çalıştığı bütün bölgelerde önemli fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Bu bölgelerde sunduğu fırsatlar ile birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlarken öte yandan birçok girişimciye kârlı yatırım fırsatları sunmaktadır. Son yıllarda Türkiye’de bütün şehirlere yayılarak bütün şehirlerde bu yöresel lezzetleri insanlara sunarak önemli çalışmalara imza atmıştır.

Bu çalışmalar bölge halkını bu yöresel lezzetlerden mahrum etmek istememektedir. Bulunduğu bölgelerde yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Ziyafet çiğ köfte firması son olarak İstanbul çiğ köfte franchise şube çalışmalarını sürdürür.

Birçok insana sunduğu hizmetler ile bulunduğu bölgelerin gelişimine katkı sağlayan şirketimiz eğitim ve gelişim kapsamında her geçen gün kendini geliştirmeye  devam ediyor.

Şirketin, İstanbul çiğ köfte franchise konusundaki çalışmaları birçok girişimcinin dikkatini çekerek bu çalışmalara yatırımlar yapmalarını sağlayıp devamlılığı olan bir iş modeli sunmasıyla adından söz ettirmeye devam etmektedir. Ziyafet çiğ köftenin bu çalışmaları sektörün dikkatini üzerine çekmiştir.

İstanbul Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Ülkemizin bütün bölgelerinde yapılan çalışmalar titiz bir biçimde devam ettiği için bu bayiliklerin franchise olarak verilmesi konusunda şartları bulunur. Bu şartlar, yönetim ve çalışma azmine sahip olması, işletme tecrübesi olması ve eğitime önem vermek, yenilik ve reformlara açık olmak ve işletmenin açılması için gerekli olan maddi tutarın denkleştirilmesi yeterlidir.

Bölgelerde yapılan çalışmalar titizlikle yönetilmekte. Bunun yanında, İstanbul çiğ köfte franchise sahip olmak isteyen girişimcilerin, işletmeyi açmak istediği konumların işletmeye uygun olması önemlidir. Adres özelliği, bu bölgelerin canlı yerlerinde olması, şirketin esas aldığı diğer konular arasındadır. Bu özellikler taşıyan bölgelerin iş potansiyeli oldukça yüksek kazanç sağlar.