KARS ÇİĞ KÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte adı altında Türkiye’nin 81 ilinde önemli çalışmalar sürmektedir. Bu çalışmalar birçok girişimcinin hayallerine kavuşup uygun ve ekonomik yatırımlara ile işletme sahibi olma fırsatı sunar. Bu çalışmalar ile ülkenin batısından en doğusuna yapılan yatırımlar birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlar. Şirketin Kars çiğ köfte franchise bayilikleri kapsamında yaptıkları çalışmalar, bu şehirdeki birçok kişinin önemli oranda işsizlik problemini ortadan kaldırır.

Şirketimiz bünyesinde çalışa personellere hizmet sunumu, hijyenik çalışma ortamı oluşturma ve müşteri memnuniyetini artırma konusunda birçok eğitim programı uygulanmaktadır. Şirketin özen gösterdiği bu durumlar bugün ülke bütününe yayılan önemli bir mağazalar zincirinin oluşmasına önemli katkılar sağlar.

Ziyafet çiğ köfte bünyesinde oluşturulacak, Kars çiğ köfte franchise hizmetleri için birtakım şartlar şirket tarafından belirlenmiş özellikle bu bayiliklere sahip olmak isteyen kişilerin yaşam alanları ve bayilikleri açmak istedikleri bölgelerin konumları oldukça önem arz eder. Bölgenin canlı olması ve şehrin merkezi konumunda olacak lokasyonlar şubelerin açılması konusunda ilk tercih adresleri olur.

Kars Çiğ Köfte Franchise Açmak İçin Gerekli Olan Koşullar Nelerdir?

Şirketimizin vereceği bu bayilikler birçok kişi tarafından ilgi çekici ve az maliyetle pazar sürekliliği olan bir iş modeli kapsamında yer alır. Ayrıca Kars çiğ köfte franchise bayilikleri eğitime önem veren, işletme yönetimi konusunda tecrübe sahibi olan, çözümleyici çalışma stiline sahip olan, finansal anlamda yönetici vasıfları bulunan ve bayiliğin açılması için istenen maddi tutara sahip olan girişimci adaylarına verilir.

Bu şartları yerine getiren kişiler bu iş modeli fırsatına sahip olur. Şirketin başvuru yapıldıktan ortalama 20 günlük süreç içerisinden onay verdiği takdirde işletmenin bütün ekipman ve malzemeler ile hazır olacağı bir diğer önemli unsurdur. Bu çalışmalar şehrin önem ölçüde gelişimini destekleyen ve bu yöresel lezzetleri bölge halkı ile buluşturma konusunda önemli faaliyetler içerir.