MUŞ ÇİĞKÖFTE FRANCHİSE

Ziyafet çiğ köfte şirketi son yıllarda yaptığı çalışmalar ile ülkemizde önemli hizmetler vermiştir. Bu şirket öncelik verdiği müşteri memnuniyeti ilkesini bütün personellerine aşılayarak bulunduğu sektörün öncü firması olmuştur.

Şirketin en büyük hedeflerinden biri dünya çapında önemli bir marka haline gelmektir. Bu yüzden Türkiye’de bütün illerde şube ve franchise işletmeler açıp girişimci adayları ile ortaklıklar kurmaktadır. Firmamız Muş çiğ köfte franchise şubeleri açıp bölgede iş imkanını yükseltip buradaki birçok girişimciye kazançlı yatırım fırsatları sunmakta.

Türkiye’nin bütün bölgelerinde de hizmet veren Ziyafet çiğ köfte Muş’ta hizmetlerini devam ettirmektedir. Şube açtığı her bölgede birçok kişiye iş imkanı ve istihdam sağlayan şirketimiz, Muş çiğ köfte bayiliği açarak birçok girişimciye iş imkanı sağlamaktadır.

Şirketin bayilik verdiği şehirlerin konumları itibari ile önemli adresler üstünde olması  franchise bayiliklerin açılması durumunu önemli bir avantaja çevirir.  Adresler açılacak şubenin günlük kazanç potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalar bakımından oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Muş Çiğ Köfte Franchise Açma Şartları Nelerdir?

Şirketin bu şubeleri açmak için sunacağı şartlar girişimcilerin dikkat etmesi gereken en önemli durumlar arasında yer alır. İşletmeler şirketin büyümesine katkı sağlayan aynı zamanda girişimcilerin kazanç oranını yükseltmesi bakımından önem taşır.

Şirketin Muş çiğ köfte franchise şubeleri konusunda istediği koşullar, girişimcilerin işletme yönetimi konusunda tecrübeli olmaları, başarı azmine sahip olarak, yöneticilik   yeteneklerine ve liderlik yetisine sahip olmaları gerekir.

Bu şartların dışında gerekli maddi koşulları karşılayabilecek girişimcilere şube açma hakkı tanınır. Bulunduğunuz bölgenin özellikleri firmamız tarafından görevlendirilecek uzmanlar tarafından kontrol edilip bölgenin bütün durumları gözetlenerek   cevap verilir.

Şirketimiz tarafından uygun görülen bölgelerde gerekli çalışmalar başlatılıp işletmeyi yöneten kişiye ve çalışacak personellere şirketin ana binasında 3 günlük bir eğitim verilir.