neden-ziyafet-cigkofte

Neden Ziyafet Çiğköfte?

Ziyafet Çiğköfte, yöresel lezzetleri çiğ köftenin has tadında buluşturan ve bu neden ile de en çok sevilen çiğ köfte markalarından biridir. Diğer markalardan en önemli farkı ise Ziyafet Çiğköfte’nin üstün tarifi ve doğal malzemeleri sayesinde fabrikasyon lezzetlerden uzak olmasıdır.


Tamamen doğal ve organik lezzetleri ile çiğ köftenin kendine has tüm doğal özelliklerini Ziyafet Çiğköfte’de bulabilirsiniz.

Ziyafet Çiğköfte için lezzet farkı ve özellikleri:

  • Ziyafet Çiğköfte tüm bayileri ve şubeleri için üst düzey lezzet politikasına sahiptir. Bundan dolayı da yenilebilecek her lokmada özel bir lezzet ve doğallık tadabilirsiniz.
  • Ziyafet Çiğköfte aynı zamanda hijyenik çalışma ortamı sayesinde tüm bayilikleri ve şubeleri ile belirli bir kalite standardında sahiptir. Restoran içerisinde ürün istasyonlarında hizmet veren bütün çalışanların hijyen kurallarına hakim olması gerekmektedir.
  • Ziyafet Çiğköfte müşteri memnuniyetinin en temel kural olarak benimsemektedir. Bundan dolayı da müşterilerin deneyimlediği lezzetler için özel bir titizlik sergilemektedir.
  • Ziyafet Çiğköfte kapsamında görev alan ve bu aileye mensup her bir bayi ve şubelik, severek, hevesle ve üstün hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bundan dolayı çiğ köfte alanında Türkiye’yi temsil edecek markalar arasında Ziyafet Çiğköfte bulunmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte’nin Lezzet Sırrı Nedir?

Ziyafet Çiğköfte 2005 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana en önemli sırrı; lezzetli ve doğal malzemeler kullanmasıdır. Her bayilik ve her şube de buna göre malzemeler kullanmaktadır.

Çiğ köfte malzemelerinin bozulmaması için herhangi bir kimyasal ürün ya da sağlık açısından zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır. Bulgurun en doğalı ve salçanın en lezzetlisi ile Ziyafet Çiğköfte müşterilerine hizmet vermektedir.

Lezzet farkı da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Zincir her bir restoranda tatlar standart ve belirli bir fabrikasyon yapıya sahiptir. Ziyafet Çiğköfte bu zinciri kırmak adına en doğal ve lezzetli çiğ köfteleri sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Çiğ Köfte Türk kültüründe 4 bin yıllık bir lezzettir. Bu lezzetin kalitesini bozmaması ve geleneksel tadını ortaya çıkarması için özel bir tarif kullanılmaktadır. Bu tarif de Ziyafet Çiğköftededir.

Ziyafet Çiğköfte’nin Marka Değeri

Ziyafet Çiğköfte, çiğ köftenin ana vatanı Adıyaman’dan tüm dünyaya ulaşan bir lezzettir. Bu özelliğinde en büyük sebep ise eşsiz aroması ve kalitesidir. Yalnızca reklam çalışmaları değil, tüm bayiliklerin ve şubelerin özenle çalışması, çiğ köfte konusunda her çalışanın gerekli bilgi birikimine ve iş ahlakına sahip olması da etkilidir.

Özellikle son yıllarda girişimcilere sunulan fırsatlar ile ekonomik anlamda büyük bir katkı payı oluşturmaktadır. Bu özelliği ile Ziyafet Çiğköfte marka değerini 5 e katlamış iş dünyasında adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Ziyafet’in marka değeri sayesinde çiğ köfte firmaları arasında en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Çiğ köfte bayilik fiyatları bakımından da oldukça uygundur.