OSMANİYE ÇİĞKÖFTE FRANCHİSE

Osmaniye şehrinde çiğköfte bayiliği almak isteyenleri büyük bir fırsat bekliyor! Ziyafet Çiğköfte, bayilik vererek girişimcilere destek oluyor.

Bayiliğin alınması için finansal yeterlilik, finansal ve insan yönetimi, markayı zedelemeyecek şekilde hizmet vermek gibi şartlar koşuluyor. Bu şartların koşulması, profesyonel ve kurumsal bir şekilde hizmet vermeyi sağlıyor.

Osmaniye çiğköfte franchise veren firma, aynı zamanda birçok konuda girişimcilere yardımcı oluyor. Ekipman, ürün, dekorasyon, reklam, personel işe alımı gibi konularda desteğin verilmesi; girişimcinin yükünü azaltmaktadır.

Girişimci bu yüklerin azaltılması sayesinde kendi pazar alanını genişletebilmektedir. Mekanın konumunu seçmek için profesyonelce bir analiz yapılmaktadır. Profesyonelce analiz yapıldıktan sonra satışın en çok ve en iyi şekilde yapılabileceği bir konum seçilmektedir.

Konum seçiminin yapılabilmesi için öncelikle konsept belirlenir. AVM, şube ve restoran konseptleri arasından birini seçmek gerekir. Osmaniye çiğköfte franchise bu konseptler dahilinde verilmektedir.

Kişinin bütçesi hangi konsepte uygunsa, o konseptle bayilik açılır. Açılış öncesinde yapılan çalışmalar, bayiinin bölgedeki bilinirliğini üst düzeye çıkarmaktadır. Eğer çalışmalar yetersiz kalırsa reklamlar, bunu kapatabilecek bir niteliğe sahiptir.

Açılış esnasında bile birçok müşterinin mekanı ziyaret etmesi mümkündür. Çünkü Ziyafet Çiğköfte, ulusal bazda ve Türkiye’de tanınan bir markadır. Bu markanın ürettiği ürünlerin kaliteli ve lezzetli olması, müşteri sayısına etki etmektedir. Bu sayede girişimciler açılışta bile yüksek düzeyde bir ciro yakalayabilmektedir.

Osmaniye Çiğköfte Franchise Konseptleri

AVM, restoran ve şube konseptleri Ziyafet Çiğköfte’nin sunduğu konseptler arasında yer almaktadır. Osmaniye çiğköfte franchise alanın finansal yeterliliği hangisini karşılıyorsa, o konseptle mekan açılır.

Bayiliğin verilmesi esnasında şartların karşılanması gerekmektedir. Şartların en başında girişimci ruhu ve finansal yönetim gibi şartlar bulunmaktadır. Başvurular İnternet sitesi üzerinden veya telefonla yapılabilmektedir.