ziyafet-cigkofte-bayi-konseptlerinden-hangisi-daha-karli

Ziyafet Çiğköfte Bayi Konseptlerinden Hangisi Daha Karlı?

Ziyafet Çiğköfte en karlı çiğ köfte bayi konseptlerine sahiptir. Bu konseptler sayesinde bayilikler, bütçelerine uygun olarak uzun vadede kar elde edebilmektedir.


Acının en karlı ziyafeti olan Ziyafet Çiğköfte özellikle bayiliklerine küçük maliyetler ile uzun vadede kazanç vadetmektedir. Ziyafet Çiğköfte, marka bilinirliği, kalitesi ve bayiliklerine verdiği destek ile en sevilen çiğ köfte bayilikleri arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra düşük yatırım maliyetleri ile girişimcilerine büyük bir iş imkanı da sunduğu için de hangi konsept olursa olsun karlıdır. Ziyafet Çiğköfte bayii ve franchise sayısını hızlı ve başarılı bir şekilde arttıran bir firma olduğu için oldukça önemlidir.

Çiğköfte Stand Fiyatları

Ziyafet Çiğköfte stand fiyatları bakımından oldukça uygun fiyat aralıkları sunmaktadır. Yurt dışından da çok fazla sayıda franchise ve master franchise talepleri aldığı için tüm sektöre liderlik etmek adına çok daha uygun maliyetler ile bayilik vermektedir.

Aynı zamanda Ziyafet Çiğköfte bu geleneksel lezzetini Avrupa’da da tanıtmaktadır. Bu noktada özellikle Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere dünyanın değişik bölge ve ülkelerinde bulunan bayiliklerini de arttırmaya devam etmektedir.

Ziyafet Çiğköfte konsept bakımından da tüm bayilikleri için en uygun seçimleri sunmaktadır. Özellikle her bütçe ve maddi skala aralıklarına uygun konseptleri sayesinde bayiliklerinin küçük miktarlardan çok daha yüksek kazançlar elde etmesine destek sunmaktadır.

Bundan dolayı da çiğköfte stand fiyatları farklı aralıklardadır. Genel olarak Ziyafet Çiğköfte yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler ile ön plana çıkmaktadır.

Bu özelliği ile karlı ve bununla beraber sürdürülebilir bir iş modeli ile bayiliklerini desteklemektedir. Genel olarak tercih edebileceğiniz konseptler arasında AVM ve dükkanlar başta gelmektedir.  Bunun dışında özellikle misafirlerini uzun uzun ağırlamak isteyen bayilikler restoran temasını tercih edebilir.

Ziyafet Çiğköfte restoran bayiliklerin temasını ve kullanacağı mobilyaları da desteklemektedir.  Şube ve bayi konseptleri ile farklı fiyat aralıklarına hitap etmektedir. Tüm bayilikler için farklı fiyat aralıkları söz konusudur. Bundan dolayı da çiğ köfte için stand fiyatları değişmektedir.