ziyafet-cig-kofte-bayiligi-almak-kazanc-getirir-mi

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Almak Kazanç Getirir mi?

Firmamız kurumsal hizmetlerini sürdürürken kazanç sağlayabileceği bölgelerde çiğköfte bayiliği vermektedir.  Şirketimiz bünyesindeki keşif yapan personeller bölgelerdeki araştırmalar sonucunda risk oluşacak bütün durumları hesaplayarak bayilik vereceği kişilerin kazanç sağlaması için gerekli tedbirleri alarak iş yapabilecekleri bölgelerde bayilikler vermektedir.


Firmamızın bu konudaki detaylı araştırmaları çiğköfte bayiliği veren firmalar sıralamasında adını üst sıralara yazdırmıştır. Firma olarak insiyatif alıp kazanç sağlamayan bölgelere bayilik verilmemektedir. Firmamızın kapsamlı çalışmaları neticesinde bütün riskler ve olağan dışı senaryolar hesaplanarak kişilere bayilikler verilip verilmeyeceği konusunda anlaşmalar yapılır.

İstediğiniz bölgeden dükkan ayarladıktan sonra yapacağımız keşif desteği ile daha iyi kazançlar sağlamanız için bölgenizde çalışmalar yapmaktayız. Şirketimiz bünyesindeki girişimcilerin bu kazançlı ve devamlılığı olan pazarda olmalarını sağlamak için elimizden gelen bütün çabayı göstererek daha büyük zincir mağazalar oluşturmak hedeflerimiz arasında yerini alır.

Özellikle bu çalışmalar çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında firmamızın farkını ortaya koymaktadır. Firmamız bu tarz çalışmalara dikkatli bir şekilde devam etmekte ve bünyesine yeni girişimciler katmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Prosedürleri

Firmamıza başvurunuz olumlu değerlendirildiği takdirde dükkan açacağınız bölgeye yapacağımız keşiflerin ardından maliyetler hesaplanarak, her aşamada destek sağlayıp, mağazanın açılışını başvurudan en geç 20 gün sonra yapmaktayız.

Tabiki bu zaman dilimi mağazanın açılış hızına ve yapılacak çalışmalar ve tadilatların boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Şirketimizin bu imkanı sunacağı girişimcilerin devlet veya herhangi bir kurum tarafından borç veya icra takibinde olmaması güven açısından dikkat ettiğimiz bir durumdur.

Özellikle çiğköfte bayiliği veren firmalar kapsamında bu sektördeki bütün büyük şirketler bu prosedürü uygulamaktadır. Bu açıdan şirketimiz titiz ve detaylı bir çalışma yapmaktadır. Bölgenizin durumu baz alınarak birçok konuda istatistikler tutulmaktadır.

Bölgenizin bütün avantaj ve dezavantajları hesaplanarak sizlere en uygun şekilde bilgiler paylaşılarak bölgede bu işletmenin açılıp açılmayacağı hakkında kesin karar verilir. Yukarıda belirtilen prosedürlere uygun profile sahip olan bütün girişimcilere düşük maliyetler ile bu işletmeyi açma hakkı verilerek yüksek kazanç elde etme şansı sağlanmaktadır.

Firmamızın bu anlamda franchise bayilikler vermesi birçok kişi iş imkanı sağlarken ekonomik boyutlarda ülkemize fayda sağlamıştır.