ziyafet-cig-kofte-bayilikleri-avantajli-mi

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Avantajlı mı?

Bayilik veren çiğ köfte markaları arasında en avantajlı ve karlı alana sahip olan Ziyafet Çiğköfte, fabrikasyon olmayan doğal lezzeti ile müşterilerin de bir numarası halinde.


Ziyafet Çiğköfte, yöresel lezzet kültürünü korumak adına belirli kalite standardında çiğ köfte sunmaktadır. Ziyafet Çiğköfte olarak tüm lezzetler hijyenik ortamlarda işinin ehli olan ustalar tarafından hazırlanmaktadır. Bu özelliği sayesinde de bayilik veren çiğ köfte markaları arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Farkı

Türkiye’de en çok tercih edilen lezzetlerin başında çiğ köfte gelmektedir. Bu sebeple de çiğ köfte bayilikleri, en cazip ve en avantajlı iş kolları arasında yer alır.

Çiğ köfte konusunda Ziyafet’i tercih etmeniz için en önemli sebep ise firmamızın her geçen gün kendini geliştirmesi, eğitime ve disipline önem vererek bir dünya markası olma çabasıdır.

Yalnızca ticari amaçlardan ziyade her bir bayiliğimizin de kalıcı olarak hizmet verebilmesi adına istikrarlı lezzet, hijyen ve memnuniyet şartlarına uyması için de gereken tüm özeni göstermekteyiz.

Bu denli disiplinli ve karlı bir çalışma modeli sunmamız sayesinde piyasada en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Bunun yanında yatırım potansiyeli yüksek olan şirketlerden biri olarak da hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’de son yıllarda 68 ilde toplamda 700 adet çiğköfte franchise şubeye sahip olan firmamızın tatmin edici çalışmaları yurtdışında, özellikle Avrupa’da dikkat çekmektedir. Özellikle birçok ülkeden talepler almaya başladığımız şu günlerde dünyaya açılmamızı sağlayacak önemli bir özellik olmuştur.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Alma Avantajları

Ziyafet Çiğköfte markasından bayilik olmanın en önemli avantajı kar payı olmaktadır. İş yaparken elbette amaç kalıcı ve uzun vadeli bir kazanç elde etmektir.

İşin devamını sağlayan en önemli motivasyon aracı da işin kar payı olmaktadır. Ziyafet Çiğköfte olarak iş yaparken kazanç oranının en üstte istikrarlı şekilde kalması için tüm çalışmaları profesyonel olarak planlıyoruz.

Şirket politikamız % 100 müşteri memnuniyeti olduğu için daha büyük kitlelere hitap ederek dünyada tanınan bir marka olma hedefimiz de devam etmektedir. Ziyafet Çiğköfte bayilik alma avantajlarının başında da bu çalışma disiplinini gelmektedir.

Genel olarak bir markanın birçok şehirde bayiliklerinin olması o markanın kârlı olduğunu gösteren en önemli unsurdur. Ancak yaygın olarak bulunabilmesi her zaman kaliteyi ortaya koymaz. Bu noktada hem bilinirliğimiz hem de lezzetimiz ile farkımızı ortaya koymak adına tüm hevesimiz ile çalışmaktayız.

Çiğ Köfte Stand Fiyatları

Çiğ köfte stand fiyatları için tarafımızla iletişime geçerek en sağlıklı fiyat bilgisini alabilirsiniz. Standın açılacağı konum, bölge ve özellikler gibi detaylar fiyatlar konusunda belirleyici olabilmektedir. Bayiliklerimiz için en kazançlı fiyatları sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.