ziyafet-cigkofte-bayilikleri-karli-mi

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Kârlı mı?

Bir işin yapılabilmesi için en önemli nokta o işten kâr payının yüksek olmasıdır. Ziyafet Çiğköfte‘nin bu işi yaparken kazancının en üst seviyede artması için yaptığı çalışmalar, firmamızı denetleyen ve yaptığımız çalışmalar ile piyasada kanıtladığımız bir durumdur.


Şirket politikamız % 100 müşteri memnuniyeti ve bu durumdan dolayı daha büyük kitlelere hitap ederek dünyada tanınan bir marka olmaktır. Şirketimizin günlük olarak ürettiği taze ve yöresel lezzetlerden oluşan gıdalar hazırlaması sektörde iyi bir çalışma temposu yakalamamıza zemin hazırlamıştır.

Türkiye’nin birçok şehrinde önemli noktalarda açtığımız mağaza zincirleri bu bayiliklerin kârlı olup olmadığı konusunda gerekli cevabı vermektedir. Bir markanın birçok şehirde bayiliklerinin olması o markanın kârlı olduğunu gösterir.

Firmamız her gün kendini geliştirip eğitim ve disipline önem vererek birçok firmayı bu konuda gerisinde bırakmıştır. Kârlı bir modeli sunmamız piyasada en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlarken yatırım potansiyeli yüksek olan şirketlerden biri haline gelmemizi sağlamıştır.

Türkiye’de son yıllarda 68 ilde toplamda 700 adet çiğköfte franchise‘ına sahip olan firmamızın tatmin edici çalışmaları yurtdışında, özellikle Avrupada dikkat çekerek birçok ülkeden talepler alarak dünyaya açılmamızı sağlayacak önemli bir detay haline  gelmiştir.

Ziyafet Çiğköftenin Tercih Edilmesini Sağlayan Çalışmaları

Şirketimiz büyük bir iş kolu oluşturup genç girişimcilere iş olanağı sağlayarak, düşük maliyetler ile iş yeri açma şansı sağlamaktadır. Bu durum çiğköfte franchise bayilikleri açmak isteyen kişilere büyük bir ilham kaynağı olmuştur.

Şirket bünyesindeki bütün personelin eğitimine ciddi hassasiyet göstererek personellerin iyi bir eğitime tabi tutularak şirket bünyesine katılması bu çalışmalar arasındadır. Bölgelerdeki iş potansiyelini araştıran bir ekibe sahip olmamız hangi bölgede bu işin daha fazla gelir getireceği konusunda bilgilere sahip olmamızı sağlarken bu işte riskli bölgeleri tanımamızı sağlamaktadır.

Bölgesel araştırmalar şirketin gelir konusunda dikkatli bir şekilde çalıştığının göstergesidir. Ürünlerimizin devlet tarafından oluşturulan önemli kuruluşlar tarafından denetlenip sağlıklı bir şekilde üretilip piyasada sergilenmesi şirketin daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır.

Özellikle kaliteli ve hızlı servis anlamında personellerimize verilen eğitimlerin devam etmesi bu konuda ön plana çıkmamızı sağlamıştır. Personel eğitim ve disiplinine özen göstermemiz daha çok büyümemize zemin hazırlarken birçok insanın iş imkanlarımızdan faydalanmasını sağlamak önemli adımlarımız arasında yerini alır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Sözleşme Bilgileri

Şirketimiz, franchise şube olmak isteyen adaylara 3 yıl kontrat sunmaktadır. Ziyafet Çiğköfte’nin belirlediği yeterlilik standartlarının sağlanması durumunda sözleşme, tarafların anlaşması halinde yeniden 1 yıl daha uzatılır. Bölgelerin özellikleri bu kontratların uzamasında önemli rol oynamaktadır.

Kişilerin çiğköfte franchise şube açmak için gerekli maddi imkana sahip olmaları yetmemektedir. Bu işi yapmak isteyen kişilerin yönetim ve işletme kabiliyeti yüksek olmalıdır. Ayrıca şirketimizin kurallarına uygun olarak çalışmalar sergilemelidir.