ziyafet-cigkofte-bayilikleri-risk-orani

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Risk Oranı

Ziyafet Çiğköfte,  en sevilen ve güvenli firmaların başında gelir. Öte yandan bayiliklerine yaptığı destek ve eğitim süreçleri sayesinde bayiliklerinin de kısa sürede gelişmesine destek olur.

Ziyafet Çiğköfte markasının özellikle son yıllardaki yüksek başarısı oldukça hızlı yayılma politikasını da başarılı şekilde uygular. Ziyafet Çiğköfte kazancını bünyesinde bulunan girişimcilere verdiği çiğköfte bayilikleri ile büyüyerek katlama şansı sunması sektörde bu anlamda en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Ziyafet Çiğköfte, bu anlamda dünyanın en hızlı seri üretim yapan ve yöresel lezzetlerini hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeden üretim yapan markalardan biridir. Ziyafet Çiğköfte kapsamında çalışan ekonomistler ve diğer istatistiksel çalışmalar yapan uzmanlarımız tamamen kâr marjı yüksek olan bölgelerde çoğalmayı amaçlar. Bu çalışmalar sayesinde bu işte herhangi bir risk olmadığı konusunda kendini kanıtlamıştır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Çalışma Prensibi Nedir?

Bayiliklere ve girişimcilere verdiği  eğitimle çalışma prensiplerini belirler. Ancak bu işi yapan birçok girişimci çalışacağı personelleri kendileri tercih edebilir. Bu konuda özellikle işletme açılmadan önce ana eğitim binasında işletme sahibi dahil, iş yerinde çalışacak herkese 3 günde tamamlanması planlanan kapsamlı bir eğitim alır.

Bu sayede daha güvenli, daha sağlam ve daha başarılı bir eğitim süreci tamamlanır. Bu eğitimler ürünlerin hazırlanıp paketlenmesinden servis edilme şekline kadar birçok ince detayı içermektedir. Fakat bu çalışmalar kapsamında bu eğitimler bayilik yetkilisi dahil bütün personelin katılması zorunlu olan bir eğitim sürecidir.

Bu süreçte eğitimleri tamamlanan kişilere sertifikalar verilmektedir. Hijyenik çalışma koşulları ve yapılacak işte gerekli olan her şeyi kalifiye bir şekilde hazırlayarak müşteri memnuniyeti açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Ziyafet Çiğköfte’nin bölgesel çalışmaları özellikle büyük illerde en çok bilinen ve tanınan çiğ köfte markası olmaya destek vermektedir.

Ziyafet Çiğköfte’de bayilik ve iş ortağı olmak isteyenler için ilk önce kişilerin devlet veya bankalara borçlu olmadıkları ve herhangi bir icra takibinin bulunmaması şartını yerine getirmesi gerekir. Yaptığımız çalışmalarda kimlik bilgileri incelenerek herhangi bir şaibeli durum tespit edilen kişilere bu bayilikler verilmeyecektir.