ziyafet-cigkofte-bayilikleri-riskli-mi

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Riskli mi?

Firmamızın güvenli çalışmalar sergilediğini kanıtlar nitelikte olan birçok belge ve dökümana internet sitemizden ulaşabileceğiniz gibi, hükümet ve bütün siyasi partilerin desteklediği bir girişimde bulunmaktayız. Ziyafet Çiğköfte markasının özellikle son yıllardaki yüksek başarısı oldukça hızlı yayılma politikası uygulamamızdan kaynaklanmaktadır.


Firmamız kazancını bünyesinde bulunan girişimcilere verdiği çiğköfte bayilikleri ile büyüyerek katlama şansı sunması sektörde bu anlamda en çok tercih edilen firmaların başında gelmemizi sağlamıştır.

Ayrıca şirketimizin bu anlamda dünyanın en hızlı seri üretim yapan ve yöresel lezzetlerini hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeden üretim yapması bütün dünyadaki gıda markalarının dikkatini çeken bir çalışma olmayı başarmıştır. Son dönemlerde ülkemizde oldukça hizlı yayılarak büyük bir zincir mağazalar katmanına girmeyi başardık.

Bünyemizde bulunan ekonomistler ve diğer istatistiksel çalışmalar yapan uzmanlarımız tamamen kâr marjı yüksek olan bölgelerde çoğalmayı hedeflemektedir. Birçok işlek caddeden yerler kiralayıp satın alan birçok girişimci bu sektör sayesinde büyük bir adım atmıştır.

Bu çalışmalarımız bu işte herhangi bir risk olmadığı konusunda sektördeki herkesi büyük anlamda etkileyip firmamızın büyük bir güven kazanmasını sağlamıştır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Nasıl Çalışır?

Bayilikler verdiğimiz girişimcilerin isteği üzerine ihtiyaç duyulduğu takdirde personel desteği verilmektedir. Ancak bu işi yapan birçok girişimci çalışacağı personelleri kendileri seçerler.

Bu anlamda işletme açılmadan önce ana eğitim binasında işletme sahibi dahil, iş yerinde çalışacak herkese 3 günde tamamlanması planlanan kapsamlı bir eğitim verilmektedir. Bu eğitimler ürünlerin hazırlanıp paketlenmesinden servis edilme şekline kadar birçok ince detayı içermektedir.

Ancak bu çalışmalar kapsamında bu eğitimler bayilik yetkilisi dahil bütün personelin katılması zorunlu olan bir eğitim sürecidir. Bu süreçte eğitimleri tamamlanan kişilere sertifikalar verilmektedir.

Hijyenik çalışma ortamı ve yapılacak işte gerekli olan her şeyi kalifiye bir şekilde hazırlayarak müşteri memnuniyeti açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Şirketimizin çiğköfte bayilikleri anlamında yaptığı bu denli titiz çalışmaları bu sektörde hızlı bir şekilde büyüyerek dev bir restoran zinciri olduğumuzu kanıtlar niteliktedir. Bölgesel çalışmalarımız özellikle büyük illerde oldukça hızlı bir şekilde çoğalmamızı sağlamıştır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilikleri Kimlere Verilir?

Şirketimiz öncelikle bir bayilik vermeden önce kişilerin devlet veya bankalara borçlu olmadıkları ve herhangi bir icra takibinin bulunmaması gerekmektedir. Yaptığımız çalışmalarda kimlik bilgileri incelenerek herhangi bir şaibeli durum tespit edilen kişilere bu bayilikler verilmeyecektir.

Verilecek olan çiğköfte bayilikleri şirketimize yakışır, şekilde örnek çalışmalar yaparak bizlerin bir temsilcisi konumunda olacaktır. Herhangi bir olumsuz durumda bayilikler örnek teşkil etmeyen davranış kalıpları kullanan kişilere yaptırımlar uygulanarak uyarılarda bulunacaktır.