ziyafet-cigkofte-franchise

Ziyafet Çiğköfte Franchise

Ziyafet Çiğköfte ulusal alanda duyulmuş ve bilinçli bir marka olarak bilinmektedir. Markanın sahip olduğu özellikler, franchise almak isteyen kişiler için büyük bir fırsat olarak değerlendirilmelidir.


Çiğ köfte bayilik almak isteyen kişilerin, marka bilincine kolay bir şekilde ulaşması mümkündür. Düşük bir maliyetle girişimde bulunan kişilerin hızlı bir şekilde kazanç sağlaması sunulan imkanlar arasında bulunmaktadır.

Çiğ köfte sektöründe büyüme ve bilinme faktörleri, bayilik alacak olan kişilerin elde edeceği avantajlar arasında bulunmaktadır. Pazar sürekliliğinin de söz konusu olması, müşterilerin daha çabuk oluşmasına ve sürekli satış yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Pazar sürekliliği, belli bir müşteri kitlesinin oluşmasını sağlayan faktörler arasındadır. Böylelikle çiğköfte bayilik alan kişiler, yatırımını kısa bir süre içerisinde kazanca dönüştürebilmektedir.

Ziyafet Çiğköfte sağlıklı, kaliteli ve hijyenik ürünlerle hizmet verdiğinden dolayı kalite konusunda müşterilerin aklında herhangi bir kuşku bulunmamaktadır. Markanın kendini lezzet, sağlık, hijyen ve kalite konusunda kanıtlaması; yatırım yapacak olan kişilerin de bu kanıttan faydalanmasını sağlayacaktır.

Kaliteli hizmetin ve servisin ön planda tutulması, hizmet standardının en başlıca kurallarından biri olması bayilik alacak olan kişilerin faydalanmasına sebebiyet verecektir.

Ziyafet Çiğköfte Franchise Şartları

Markanın franchise şartlarının en başında girişimci nitelikler bulunmaktadır. Franchise alacak olan kişinin insan ve finansal yönetim konusunda başarılı olması, deneyimlerinin bulunması gerekir.

Deneyimli olan kişilerin başvuru şartlarını sağladığı taktirde görüşmelerin başlatılması söz konusu olacaktır. Çiğ köfte bayiliği alacak olan kişinin aynı zamanda franchise konusunda finansal yeterliliği bulunmalıdır. Finansal yeterlilik, Ziyafet Çiğköfte bünyesinde bulunma isteği ve kendi girişimini genişletme düşünceleri aranan en önemli özellikler arasındadır.

Şartlar sağlandığı taktirde bayilik almak isteyen kişiyle iletişime geçilecektir. Kişinin hangi konseptte bayilik almak istediğine göre gerekli lokasyon özelliklerine ve konseptin sağlanacağı mekanın belirli bir büyüklüğe sahip olması gerekir.

Ziyafet Çiğköfte Franchise Avantajları

Anlaşma sağlandığı taktirde reklam, doğru yer seçimi, siparişe açık olma, müşteri potansiyelini arttırma gibi destekler verilecektir. Çiğ köfte bayilik alacak olanlara aynı zamanda ekipmanların ve ürünlerin sürekli güncel halde tutulması gibi destekler de verilmektedir.

Gereken malların ve hizmetin sağlanması da, Ziyafet Çiğköfte markasına aittir. Marka, sunduğu ekipmanları en kaliteli şekilde seçmiştir. Marka bilincinin zedelenmemesi için tüm hususlara dikkat edilmektedir.

Reklam, fizibilite ve çeşitli çalışmaların yapılması bayilik alan kişinin maksimum verim almasını sağlamaktadır. Maksimum verimin yanı sıra sunulan desteklerle kazanç sistemi de olumlu düzeyde etkilenecek ve kazancın artışı söz konusu olacaktır.