ziyafet-cig-kofte-hijyen-prensipleri

Ziyafet Çiğköfte Hijyen Prensipleri

Ziyafet Çiğköfte, ülkede en bilinen ve en çok tercih edilen çiğ köfte lezzetlerinin başında geliyor. Bunu sağlayan en önemli konuların başında ise hijyen kuralları gelmektedir.


Zincir markaların en önemli eksikliği hijyen kuralları ve lezzet olmaktadır. Lezzet, özellikle farklı bayilikler ile bozulan bir standarttır. Bu durum Ziyafet Çiğköfte bayilikleri ile kırılmıştır.

Ziyafet Çiğköfte, her bayiliğinde belirli bir kalite standardını korumaktadır. Bundan dolayı lezzet anlamında herhangi bir eksiklik kesinlikle söz konusu değildir. Bir diğer önemli konu ise hijyendir.

Ziyafet Çiğköfte, bayilik sistemi ve tüm şubeleri sayesinde Türkiye genelinde kaliteli ve lezzeti ile adından söz ettirmektedir. Ziyafet Çiğköfte olarak çalışanlarımız ve bayiliklerimiz ile kocaman bir aile olarak hedeflerimize ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Ziyafet Çiğköfte olarak yalnızca Türkiye için değil tüm dünyada bilinen ve sevilen bir marka olmak hedefiyle çalışmaya devam etmektedir. Ziyafet Çiğköfte, üretim ve hizmet alanında tüm hijyen kurallarına uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda Çiğköftenin gerçek lezzetini tattırma hedefindedir.

Ziyafet Çiğköfte müşterilerimizin istek ve damak tatlarına en uygun kalite standartlarını sunmaya devam ediyoruz. Çiğ köfte lezzetinde istikrar, kalite ve lezzet için Ziyafet Çiğköfte’yi sizlere sunuyoruz.

Çiğ Köftede Üstün Hijyen ve Kalite Standartları

Ziyafet Çiğköfte olarak çiğ köftenin yöresel ve kaliteli lezzet standardını tekrar ortaya çıkarmak adına tüm bayiliklerimiz ve şubemiz ile çalışmaya devam etmekteyiz. Çiğ köftede gerekli tüm hijyen kurallarına uyulduğundan da emin olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bayiliklerimizin gerekli tüm hijyen koşullarına uyduğundan emin olarak açılmadan önce girişimcilerimize ve personellerimize hijyen eğitimi verilmektedir. Belirli aralıklarla tüm denetlemeleri de başarılı şekilde tamamlamaktayız. Ziyafet Çiğköfte olarak ürünlerimizde lezzeti, tazeliği, hijyeni, titizliği ve kaliteyi sunmaya devam ediyoruz.

Hijyen prensiplerini maksimum seviyede korumak adına gerekli tüm kuralları şubelerimiz ve bayiliklerimiz için uygulamaya devam ediyoruz. Bayilik veren çiğköfte firmaları arasında bayilerimizin ve girişimcilerimizin en çok desteklendiği şirketlerin başında olmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Ziyafet Çiğköfte Olarak Misyonumuz

Ziyafet Çiğköfte olarak en önemli misyonumuz çiğ köfte lezzetinin yöresel ve kültürel yerini korumak için belirli kalite standardını korumaktır. Çiğ köftenin 4 bin yıllık geçmişini korumak ve doğru lezzet notaları ile çiğ köftede fabrikasyon lezzetlere asla izin vermemek için şubelerimiz ve bayiliklerimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Özellikle Ziyafet Çiğköfte olarak özel ve taze baharatlar kullanarak çiğ köftenin köklü lezzetini desteklemeye devam ediyoruz. Ziyafet Çiğköfte olarak 2005 senesinden beri sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yalnızca bölgesel değil, ulusal alanda da adından söz ettiren bir marka olarak kalitemizi, hijyenik koşullarda en lezzetli çiğ köfteyi sizlere sunmak üzere korumaya devam ediyoruz. Profilimizi her zaman yükselterek gerek personellerimiz gerekse lezzetimiz ile zirvede kalmaya devam ediyoruz.