cig-kofte-bayiligi-almanin-faydalari

Ziyafet Çiğköfte ile Geçmişten Günümüze

Ziyafet Çiğköfte kurulduğu günden günümüze kadar geleneksel çiğ köfte lezzetini tüm dünyaya tanıtma amacıyla çalışmaktadır. Bundan dolayı da kurulduğu günden bu yana konseptleri ve mekanları gelişse de lezzeti hem aynı kalitede ve aromada korunmaya devam etmektedir.


Çiğ Köfte, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerindendir. Bu aroma hem bağışıklığı güçlendiriyor hem de zayıflamaya destek olarak en sevilen tariflerin başında geliyor.

Bulgurla yapılan bir lezzet olduğu için bulgurun tüm faydalarını içinde bulunduran çiğ köfte, kilo almayı engelleyen doyurucu besin değerlerine de ev sahipliği yapıyor. Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Ziyafet Çiğköfte 2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlamasıyla çiğ köfte alanında bilinen tüm lezzetleri unutturmayı bilmiştir.

Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan Ziyafet Çiğköfte tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan firmaların başında gelmektedir. Çiğ köfte alanında ve yiyecek sektöründe 1 numara olmaya aday firmalardan biridir.

Çiğ Köftede Ziyafet Farkı

Ziyafet Çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştirmeyi sağlamaktadır. Bunun ötesinde çiğ köfte alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamasıyla da değişen dünyaya ayak uydurarak geleneksel değerlerden de kopmamaktadır.

Bu özellikleri ve kendine has yeganeliği sayesinde müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olarak geçmişten günümüze hizmet vermeye devam etmektedir.

Yalnızca bölgesel değil, Ulusal alanda da marka sahibi olabilmektir. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlayarak diğer markalardan kalite, fiyat ve hedef politikası ile ayrılmaktadır.  Çiğ köftede lezzeti, deneyimi ve kaliteyi Ziyafet farkı ile yaşayabilirsiniz.

2005’ten Günümüze Kalitenin Değişmeyen Adresi: Ziyafet Çiğköfte

2005 senesinden günümüze kadar başarılı ve emin adımlarla gelen Ziyafet Çiğköfte Türkiye genelinde çiğ köftenin esas lezzetini tanıtmaya devam etmektedir. Bu vazgeçilmez lezzet sayesinde iş istihdamını arttırarak çiğ köfte lezzetini de tüm dünyaya sunmaktadır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış olan Ziyafet Çiğköfte 2005 senesinden beri büyümeye büyük bir hızla devam etmektedir. Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üretmesi sayesinde bayiliklerine ve şubelerine de gereken özeni göstermektedir.

Ziyafet Çiğköfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uyarak lezzet konusunda tüm imkanlarını sunmaktadır. Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Ziyafet Çiğköfte müşterilerimizin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte’nin tarihçesi ve kalite anlayışı temel noktalardan uzaklaşmadan on beş seneyi aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir. AVM, restoran ve dükkan gibi farklı konseptleri ile girişimcilerine de farklı çalışma imkanları sunmaktadır.